Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem nála igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála igy?

Figyelt kérdés
Én megismertem egy csajt a multkori bulin és mondtam neki,hogy bejön nekem nagyon tetszik stb.Azt mondta,hogy én neki nem igen.Régebben nem olyan cuccokban jártam,mint most.Régebben átagos ruhákat hortam nem azokat ,amiket most.Mondhatni azt is,hogy uj stylust váltottam 1 hete.Utoljára 2 honpja láttam.Soka mondták,hogy menö cucokba járok manapság.Fehér felszerelés fux a nyakban minöségi cuccok.A csaj akit megismertem a menökre bukik.Tudom beképzelt a lány.Szerintetek lehet esélyem most nála ????Azt is mondták mindig igy kellett volna öltöznöm.
2011. márc. 23. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

1. szerintem a fehér ruha + fux rémesen gáz... de ez csak egyéni vélemény

2. TÉNYLEG egy beképzelt csaj kell neked?!

2011. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé !! ! ezt a dolgot inkább ne filézzük ki,mert nem tudom elfelejteni ennyi.
2011. márc. 23. 10:37
 3/6 anonim válasza:
az ilyen csajok nem érdemlik meg hogy bánjanak velük már bocsánat. és elmondom hogy egy csaj nem csak a menőkre bukik mert egy átlagos srácba is megtetszhet neki bármi, csak máskérdés hogy ő a külsőre hivatkozik, hogy ő menőzni akar hogy neki azok a pasik jönnek be akik mindenkit megkaphatnak és ő is így van vele. javasolom hogy keress egy olyan lányt aki nem beképzelt. és aki remélhetőleg szeretni is tudna.
2011. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még kicsit, de nagyon ne erőltesd. Ha már zaklatásnak veszi akkor végképp leírhatod magadat nála. De a remény hal meg utoljára.
2011. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te vagy a brian róbert varga? X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sírok X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha beképzelt és a menőkre bukik akkor ez a vidéki alfahím stílus tutira be fog neki jönni. legyen előre kigondolt jól felépített szöveged, nem baj ha sokat kamuzol, itt inkább előny. hajrá!
2011. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!