Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holtpont, avagy miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holtpont, avagy miért ilyen kiábrándítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem akarok rizsázni, tömören leírom miről van szó. 22/f vagyok, egyetemre járok, jól szituált családból származom, és mondjuk a nem rossz kinézetű srácokhoz sorolom magam. A gondom az, hogy minden nőt végtelenül felületesnek, egyszerűnek és tucatnak találok, mintha a futószalagról nyomatnák őket. Nem külsőre értem mindezt, hiszen a legtöbb magyar lány gyönyörű, hanem belső tulajdonságokra. Én igyekeztem mindig megértő, korrekt srác lenni, őszinte, hűséges, tényleg abszolút amit csak férfiként megtehettem, de a nőkben folyton aljasságot, sz*rkavarást, hazugságokat, és minden emberi mocskot megleltem. Miért van az, ha én azt mondom egy lánynak, hogy ő tetszik nekem, ő kell nekem, nem hisz nekem és azt gondolja poénból fűzöm, de ha félvállról le se sz*rom Őt, teljesen belémzúg. Miért működnek a nők ennyire illogikátlanul, ez teljesen értelmetlen, nincs semmi értelme!

Szeretnék szerelmes lenni, szeretném egy lányhoz kötni magam, de semmi más nem jut nekem csak a depresszió és okkeresés. Teljesen holtponton vagyok. Mégis mit tehetnék férfiként, hogyan tudnám felnyitni egy lány szemét, hogy nem vagyok egy átlagos retardált srác, hanem vérkomolyan veszem a kapcsolatomat és semmi más nem akarok csak szeretni. A legrosszabbtól félek, hogy a nők ilyen férfire már igényt se tartanak. Akkor viszont a f*szom, mi értelme élni?


2011. márc. 22. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok kérdező. Az egyetlen "normális" lány, aki úgy tűnt, hogy komoly, pár hónap után közölte Velem, hogy Ő sosem szeretett és hogy is hihettem el neki, meg ne várjam, hogy őszinte legyen, hiszen nem 50 éves... Majdnem belerokkantam.

De amit itt páran írnak, hogy ők tudat alatt mást várnak meg stb én ezt nem akarom elfogadni. Ezek ösztönök, és semmi köze nincsen az igazi szerelmen alapuló, rendes párkapcsolatokhoz. Itt van egy ehhez kapcsolódó írás: [link]


Egyébként meg én sem értem. Az oké, hogy a nők agya máshogy működik, de egyszerűen néha elképesztő dolgokat produkálnak (mondjuk lássuk be néha mi férfiak is). Persze tisztelet kivételnek.

2011. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem könnyű egy nővel elhitetni, hogy tényleg szereted. Nekem is volt rossz tapasztalatom és őszintén mondom kell pár hónap, talán egy év is, mire tényleg el tudom hinni az illetőről, hogy fontos vagyok neki. Mert csaptak már be elég csúnyán, igaz a mondás, hogy csak magadban bízhatsz igazán.

Ha megtalálod a megfelelő lányt, ne legyen kizáró tényező, hogy idő kell a meggyőzéséhez. Ha kinőtte már a naivságot, nem fog egykönnyen bedőlni. Sajnos eljátszották sokunk bizalmát.

2011. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Először is azt kérdezném, h az egyik válaszoló írta h "ráment a g.ci az agyára"...b.zmeg! Hogy lehet ilyet még leírni is, főleg egy másik emberre? Emberek vagyunk vagy majmok vagy oláhcigók vagy mi? :S



Én megértem a kérdezőt, teljes mértékben.

Minél bunkóbb voltam, annál inkább ragadtak rám a nők. És minél rendesebb voltam, annál inkább le voltam sz.rva.

Lehet, h szarul szocializálódtam, de ha valakit bírok (akár csak barátként) azzal most legyek g.ci, mert annál jobb barátom lesz minél g.cibb vagyok vele? Ezt nem bírja felfogni az agyam. És ez a kapcsolatokra is igaz.

Egyszerűen nem akarom elfogadni, hogy a nők ilyen ösztön-állatok, de az agyam és a tapasztalatok mégis azt mondják, hogy sajnos azok. És ezt nem nőgyűlöletből mondom, csak már meguntam, h nálam az IGEN az IGENT jelent, a NEM pedig NEMET. Egy nőnél teljesen fordítva.


És az is igaz, hogy ebben a korban (én is a kérdezővel vagyok egykorú) még nem az igazit kéne keresni, de elfelejtetek valamit. Mi van az olyanokkal, mint pl. én? Nem akarok bulizni, nem vagyok bulizós természetű, nem akarom "kiélni" magam. Vagyis voltam ilyen, de tizenéves koromban elnőttem. Akkor az ilyen kösse fel magát? Én valahogy nem osztom azt a nézetet, hogy hülyének kell lennem évekig előtte, mielőtt normálissá válnék. Hogy link alaknak kéne lennem, aztán egy csettintésre hopp, felelősségtudó emberré lennék. Ezt vhogy hülyeségnek tartom, logikátlan. Egy kicsit elvon példával élve: tegyük fel, hogy a matek jelenti a link, bulizós életet, az irodalom pedig a felelősségteljes életet. Na most, minél többet matekozom, annál jobb leszek irodalomból?

2011. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászólók!

Nem értek egyet veletek (tiszt. a kivételeknek)!


Kizárt, nem, tuti nem.

Az oka ennek a következő:

Egy:

Több tucat lánnyal ismerkedtem már életemben. Már ott bukta van, ha nem a természetedből kifolyólag vagy velük BUNKÓ. Mert akkor szerepelsz. Ha pedig szerepelsz, és összejönnek veled, akkor egy idő után magadat kezded adni, és ha így nem vagy nekik már érdekes, akkor zsákutca. Magyarul ha nem önmagadat adod, akkor felesleges volt így kezdeni az ismerkedést.


Kettő:

Vannak olyan típusú lányok, akik csalódtak a pasikban, és lehet hogy TE vagy nála az utolsó, akinek bizalmat szavaz. Ha elkezded a bunkóskodást, flegmázást, lesz-rós stílust, akkor ne csodálkozz ha nem akar utána tőled semmit, mert semmi kedve egy bunkó alakkal megosztani az álmait.


Három:

Ha a női logikát akarjátok megérteni, és annak tetszeni, megfelelni, akkor már meghalt az egész ismerkedés, mert olyanok lesztek mindig minden nővel, mint az amilyen.


Én 21/F vagyok, most hétfőn talizok 1 csajjal, aki konkrétan bevallotta, hogy csalódott a pasikban, és bejövök neki külsőleg, ezért hoztam egy döntést:

az egyenes utat választom, őszinte és kedves srác maradok, a megbízható és rendes énem mutatom meg, ha pedig ezek alapján nem nyerem el a tetszését, akkor TEHET EGY SZÍVESSÉGET. Nem fog hiányozni.

Egy nő miatt se fogok már kezdetektől színészkedni, mert ha kifogok egy jó csajt, és elkezdek köcsögösködni, akkor 50% hogy összejövünk (mert mi van ha a türelmes, engedékeny pasik kellenek neki?) és utána is fenn kell tartani a rosszfiús ént, holott igazából semmi értelme.

Nekem így nem kell nő. Ilyen áron nem.

2011. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy én:

Kiegészítés: a mostani csajnak nagyon jól esik a kedvességem, akkor most tulajdonképpen általánosít a kérdező? - mert már webcamoztunk, mikrofonoztunk órákon át, ő mondta hogy ma is legyek fent este 6-kor, meg hétfőn nagyon szeretne talizni, (érthető, nyilván nagyon tetszek neki) DE! ne felejtsétek el azt sem, hogy úgy akar talizni, hogy végig nyugodt, és normális voltam vele megismeréstől kezdve eddig a percig is!

2011. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezzel az utsó 2 válasszal is egyetértek....


De most komolyan, ha lényemből fakadóan nem vagyok bunkó, lesz.rós, flegma, hanyag akkor megjátszom magam...és előbb-utóbb ez ki is derül.....


Szóval mindezzel csak annyit, hogy szerintem akik ilyen csajozási meg párkapcsolati tanácsadós könyveket írogatnak azok 90%-ban gyógyerek!

2011. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Így a válaszokat végigolvasva arra jutottam, hogy mindenki válaszában van igazság.

Igazából én azt gondolom, hogy hiába játssza meg valaki, hogy most ő a ,,májer csávó", de ez úgyis kiderül, hogy valójában egy érzékeny személyiség.


Kedves kérdező!

Nem tudom melyik egyetemre jársz, de nem hiszem el, hogy nincs olyan lány, aki ne hozzád illő lenne és ne olyannak fogadna el, amilyen vagy. (ha mégis, akkor gyere az SZTE-re, mert itt van ilyen :D)

El se hinnéd, hogy hány ilyen srácra van igény, csak valahogy nem tudom, ezek a személyek nem találkoznak egymással ill. ritkán kerülnek össze.

Addig meg jut mindkét nemnek a nagyfokú pofára esés. Most tavasszal meg ez az érzés mindenkiben még inkább fokozódik, hogy az őrületbe kergesse az egyetemi polgárokat és mindenki a padlóra kerüljön. És jön az az érzés, hogy ,,de jó lenne valaki, akihez oda lehetne bújni, akivel mindent meg lehet beszélni, aki olyannak fogad el, amilyen vagy".

És ehelyett mi van? A zh-k csak úgy jönnek sorban, közben azt látod, hogy még a szomszéd tizenévesnek is van ,,pasija/csaja", te meg ott vagy és vádolod magadat, hogy neked miért nincs, pedig egy értékes személyiség vagy.

Na erre szeretnék én is rájönni.

21 l

2011. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!