Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holtpont, avagy miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holtpont, avagy miért ilyen kiábrándítóak a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem akarok rizsázni, tömören leírom miről van szó. 22/f vagyok, egyetemre járok, jól szituált családból származom, és mondjuk a nem rossz kinézetű srácokhoz sorolom magam. A gondom az, hogy minden nőt végtelenül felületesnek, egyszerűnek és tucatnak találok, mintha a futószalagról nyomatnák őket. Nem külsőre értem mindezt, hiszen a legtöbb magyar lány gyönyörű, hanem belső tulajdonságokra. Én igyekeztem mindig megértő, korrekt srác lenni, őszinte, hűséges, tényleg abszolút amit csak férfiként megtehettem, de a nőkben folyton aljasságot, sz*rkavarást, hazugságokat, és minden emberi mocskot megleltem. Miért van az, ha én azt mondom egy lánynak, hogy ő tetszik nekem, ő kell nekem, nem hisz nekem és azt gondolja poénból fűzöm, de ha félvállról le se sz*rom Őt, teljesen belémzúg. Miért működnek a nők ennyire illogikátlanul, ez teljesen értelmetlen, nincs semmi értelme!

Szeretnék szerelmes lenni, szeretném egy lányhoz kötni magam, de semmi más nem jut nekem csak a depresszió és okkeresés. Teljesen holtponton vagyok. Mégis mit tehetnék férfiként, hogyan tudnám felnyitni egy lány szemét, hogy nem vagyok egy átlagos retardált srác, hanem vérkomolyan veszem a kapcsolatomat és semmi más nem akarok csak szeretni. A legrosszabbtól félek, hogy a nők ilyen férfire már igényt se tartanak. Akkor viszont a f*szom, mi értelme élni?


2011. márc. 22. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A nők már csak ilyenek, gonoszok, logikátlanok, felületesek, aljasak és arra tették fel az életüket, hogy a hozzád hasonló különleges, nagyszerű, átlagon felüli férfiak életét megkeserítsék, nem értik, hogy csak ti vagytok értékes tagjai a társadalomnak. Na, így már jobb? Nyugodtabban alszol? :)
2011. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok különleges, se nagyszerű, sose mondtam, még ha ezt is érezted ki a leírásomból. Értem az iróniát a mondataidban, de sarkítasz. Ezzel semmit meg nem magyarázol meg, csak arra utalsz, hogy nézzek magamba, bennem is van hiba, és a nőkben is van ellenpélda. De az a helyzet, hogy ilyennel nagyon nem találkoztam, pedig durván 10 éve keresem a megfelelő lányt, és hidd el, hogy az igényei mis a béka seg*e alatt vannak már, csak legyek szerelmes.
2011. márc. 22. 23:55
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Erre most csak azt tudom írni neked, hogy tökéletesen ugyanezt éreztem én is, csak épp lány vagyok... most akkor mindenki sz*r mert te ezt tapasztaltad a nőkkel, meg én is ezt, csak én a pasikkal? Ezek szerint mindenki ilyen.


Nem, ez baromság, te is rájössz majd, ahogy én is rájöttem nem rég. Rosszul látod a dolgokat, mindenben csak a rosszat látod, mást észre sem veszel, rossz helyen, rossz emberekkel ismerkedsz, vagy épp alig ismerkedsz és így amiatt a néhány csaj miatt általánosítasz. Vagy akármi... nem ismerlek, de tényleg én is ezt éreztem nagyon sokáig amit te leírtál.

2011. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem én azért! :) Nekem is sokszor volt párszor hasonló "holtpontom", bár én nő vagyok és még nem is voltam népszerűtlen még az ismerkedős korszakomban. Nagyon-nagyon nehéz pár találni, ráadásul olyan párt, akivel tényleg jól is érezzük magunkat, valamennyire össze is illünk és még egymásba is szeretünk.

Általában azért előbb-utóbb sikerül. Nekem például az "utóbb" jött be. :D

2011. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
lol ugyan ez van velem is szerintem ezt a kérdést én tettem fel csak én 20 éves vagyok ,a teendő pedig az ,hogy szard le őket én is ezen vagyok ,ha egy lánynak kellesz ö majd megszerez attól te ne félj mindig mindent ők irányítanak ezt tanuld meg szóval lazulj be:)
2011. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ó:)!

Nem kell a csajozást,csajokat ennyire komolyan venni.

Összejössz egyel,aztán ha nem idegesít fel minden nap,akkor megtartod.

Ha meg nem engedsz magadhoz közel egyet sem,akkor persze,hogy felületes a kapcsolatod velük.

Amit meg írtál a működési mechanizmusukról szerintem nem kell ezt megváltoztatni,mert úgy sem tudod.

Alkalmazkodj eleinte,aztán ha megvan,utána olyanra formálod,amilyenre akarod,vagy alapból egy olyat választasz akit nem is kell formálni csak megismerni.

Kefélj egyet szerintem,aztán utána mindent másképp látsz majd.Mert így olvasva olyan vagy,mint akinek az agyára ment a ge-ci:).

2011. márc. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, de van egy rokonom, aki nagy dumás, csajozós, és mondott nekem érdekes dolgokat.


-A nők azt szeretik ha g_eci vagy velük, le se sza_rod őket,rossz vagy, mert majd Ők akarják "megváltani" a "világot"...Minél jobban semmibe veszed őket, annál jobban kellesz majd nekik, és beléd zúgnak.Ha már látod rajta, hogy teljesen beléd van esve, akkor Te is ki mutathatod az érzelmeidet, de addig nem érdemes.(Tisztelet a kivételnek. stb. stb. stb.)

Példát is hozott fel rá: Volt egy barátnője, akivel ha kettesben voltak, akkor nagyon jó volt minden jól érezte vele magát a csaj, mert Ő is ki mutatta, hogy szereti, de ha már rajtuk kívül volt más is velük, akkor oltotta a csajt, és ge_ci volt vele, persze a csajnak akkor nem tetszik, ha rá nézel, de tudatalattiba ez kell nekik.(Persze, nagyon szerette a csaj, és azért szakítottak, mert nem akart le ragadni egynél a csávó)Szerinted miért van az, hogy a "rossz" fiúkkal vannak együtt? Mert nem unalmasok, és meg akarják változtatni, ez ilyen tudat alatti dolog... Egy nőnél sosem szabad ki mutatni, és megosztani mindent az elején.

2011. márc. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, de ha már itt tartunk, az miért van, hogy pár éve összejöttem egy nagyon kedvesnek, aranyosnak, udvariasnak, tűnő sráccal, aki azt mondta szerelmes belém és teljesen odavolt. El sem hittem, hogy ennyire odavan értem.

Nem kellett hozzá csak pár hónap, és mintha az ikertestvérével lennék. Flegma lett, nemtörődöm, bunkó, erőszakos.

És igen, itt jön a poén, én így is vele maradtam, mert valahogy a környezetem és az ő viselkedése sikeresen meggyőzött arról, hogy nem érdemlek ennél többet....

Azóta elhagytam, de basszus, legközelebb megint ez lesz? Csak addig lesz kedves míg meg nem kap? Aztán már lehet flegmázni, kihasználni?! Nem jó ez így.

2011. márc. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tyler913 ***** válasza:

1:28-as ismerose valszeg natural volt:)

Es nagyon-nagyon igaza van!Kedves Kerdezo!

A nok nem logikatlanok,igenis megvan a maguk belso logikaja,csak az a vicces,hogy a legtobbszor ok maguk sincsenek tisztaban azzal,mit akarnak.Egy ferfira van szukseguk,aki megmondja nekik,mit akarjanak:)


Ahogy Te magad is okosan eszrevetted: ha kiontod a szivedet,mielott "megnyerted volna a csatat",akkor onnantol mar nem vagy erdekes a lanynak.Nem vagy kihivas neki,hiszen kinek kell egy nyalas,gyenge pasi?

Ha viszont lesz.rod oket,akkor az felfokozza az erdeklodesuket,mert ebben a szituacioban Te folottuk allsz,Te vagy az Apuci,akinek a kegyeit kell keressek,akinek az elismeresere vagynak.


Hidd el,nagyszeru jatek ez,es pont ez a lenyeg:JATEK.

Ha leri rolad,hogy Te most minden szembejovo lanyban az igazit keresed,akkor csak kihasznalnak.Ugyanis egyetlen kapcsolat sem indul komolynak.Minden kapcsolat laza az elejen,es akkor valik komollya,amikor mar jobban megismeritek egymast,es eldontitek,hogy jo-e egymas mellett hosszu tavon vagy nem.

Odakat tudnek meg zengeni errol a temarol,a hattererol,az okokrol,de nem itt.Ha erdekel bovebben,irj privit.

2011. márc. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:28 <--- Én sem irhatnék mást.


Sajnos ez van. Ne 22 évesen keresd az igazit, mert úgysem fogod megtalálni. Annak ellenére, hogy a nők érettebnek tartják magukat a koruknál, nem igy van. Sőt. Erre majd ráérsz kb. 10 év múlva, amikor megteremted nem csak magadnak, de a melléd illő nőnek is a biztosnágot és az alapot. Addig úgyse leszel senki. És plusz 10 év alatt a legtöbb nőnek benő a feje és rájön, hogy vissza kell venni a hülyeségből. Sajnos ilyen a női természet. Addig viszont szard le őket, éld ki magad, és ismerkedj minél többet. Minél többet tudsz meg a nőkről, annál kevesebb az esélye, hogy később átvernek.

2011. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!