Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holtpont. Segítenél a tanácsod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holtpont. Segítenél a tanácsoddal?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kérdésem őszinte és komoly, így kérlek, ha poénkodni akarsz és idióta válaszokat irkálni, akkor keress másik topickot. Kösz.

22 éves, fogjuk rá nem rossz kinézetű egyetemista srác vagyok, aki kb. már 12 éves kora óta az igazit kereste. Tudom illuzió ilyen fiatalon, de elég érzelmes vagyok, nem vagyok felületes, így igazán csak egy komoly kapcsolatban tudtam volna felszabuldni és önmagam, az az boldog lenni. Kissrác koromban sok lánynak tetszettem, volt sok kavarás, még élveztem felfedezni a lányokat és az ő világukat, de 15 évesen már egész biztosan éreztem, hogy az egyéjszakás dolgok, a komolytalan kavarások nem az én világom. Szerettem volna 1, azaz 1 lánnyal megismerni, hogy mi az a szerelem, a szex és mindent amit egy fiú és lány közösen alkothat. Akkoriban sokszor elképzeltem milyen lehet a szerelem egy általam idealizált, aranyos, bájos lánnyal. Tényleg nem akartam soha egy világszép modellel járni, aki tökéletes, csak valakivel aki nem tucat r*banc és vannak önálló gondolatai, mosolygós, vidám és megértjük egymást. Keserűen tapasztaltam azonban, hogy a lányok legtöbbje nem olyan, mint vártam, és ez iszonyúan lehangolt. Nem voltak számomra értékesek, és ez nem valami lekezelő, hímsoviniszta, nagyképű kijelentés, de a minimális empátiát, gyengédéséget, igaz érzelmeket egy lányba sem láttam meg. Barna,szőke édesmindegy, mind ugyanolyannak tetszett, és hangsúlyozom, nem a külsőre értem, hanem "belső értékekre". Nyilván persze nem minden lány egyforma, talán mindig mellélőttem.

Leérettségiztem, felvettek az egyetemre, de ámor nyila ezekben az években sem talált el. A legjobb barátaim közül is sokan járnak hasonló cipőben, persze soha nem beszéltek róla és természetesen mind kompenzál ahogy kell: tanulnak egész nap, vagy a leendő karrierjüket építgetik, sportolnak látástól vakulásig, vagy féktelen bulizás etc. ahogy én is. De ez így nem teljes élet, szerelem nélkül az egész egy rossz vicc. Mostanában többször észrevettem magamon, hogy ahelyett, hogy buliznék és élvezném az életet, egyre többször vagyok mélyponton, nincs motivációm. Már sokszor a haverokkal sem érzem olyan jól magam, mint régen, egyre inkább feszélyezve érzem magam társaságban. Kezdem feladni,pedig sztem van/volt bennem kellő akaraterő és kitartás.

Itt állok 22 évesem, szüzen, szerelem és tapasztalatok nélkül és komolyan nem tudom, hogy miként kéne megalkudnom. Világos, hogy nem kereshetem örökké azt a bizonyos lányt,mert be fogok kattanni. De úgy érezném magam mindegy egyes alkalommal valahányszor csak felkeresnék egy k*rvát vagy összejönnék egy lánnyal, aki semmit nem jelent nekem, mintha saját magamat döfném tökön. Pedig lépni kell, ez tiszta sor.

Mit tanácsolsz?

És még egyszer kérem, béna poénokat ne, én is tudom, hogy gáz, köszi.


2010. júl. 11. 00:10
 1/6 Son of Eld válasza:
Hm nem lehet, hogy nagyon magasak az elvárásaid?
2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel így manapság. Ne aggódj! Hamarosan minden értékes embert szólítani fogja a sors, majd a nagy kavalkádban te is találsz valakit. :)
2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom nagyon érzékeny vagy és magányos:(

A mai fiatal lányok többsége sajna komolytalan.Próbáltál már esetleg pár évvel idősebb nőt megismerni,hátha köztük lenne az igazi.Kérdés még az is,hogy a szüzességed mindenáron már most el akarod e vesziteni?Lehet egy életre bánnád ha olyannal történne meg akit nem szeretsz.Ugyanakkor ha elveszited akkor megnő az önbizalmad és nyitottabb leszel.Hát szerintem szex,de ne prostival.

2010. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem gáz, de lehet tényleg túl magasak az elvárásaid.

Ha ennyire fontosak a belső tulajdonságai, akkor nem akarsz próbálkozni nem túl szép, de ápolt, okos, félénk nőkkel?

Azok úgy örülnének neked, vigyorognának egész nap!

;)

2010. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy van, aki így meg tud nyílni egy rakás idegen előtt. a helyzet (hogy úgy mondjam) elég hétköznapi. senki nem akar olyat, aki szinte tuti, hogy elhagyja, vagy legalábbis nehezen tud benne megbízni. én szerencsés voltam, szembe jött velem az utcán, aztán minden olajozottan ment (bocsi, ha ezzel lehangollak). szerintem egy kapcsolat lényege(bár túl sok tapasztalatom nincs) kiélvezni a jelent, és nem a jövőre gondolni. volt egyszer egy lány, aki nagyon tetszett, de tudtam, hogy el fog menni, ezért nem is törtem magam. buta, ostoba dolog volt! pedig lehet, hogy máig tartó, boldog kapcsolat lett volna belőle. "ha azért nem játszol, mert félsz, hogy vesztessz, akkor tuti, hogy soha nem fogsz nyerni" bocs, ha elkalandoznék, csak néha szófosásom van : D


" De úgy érezném magam mindegy egyes alkalommal valahányszor csak felkeresnék egy k*rvát vagy összejönnék egy lánnyal, aki semmit nem jelent nekem, mintha saját magamat döfném tökön." ez szerintem egy jó gondolat, dehát akkor mást nem nagyon tudsz csinálni, mint inkább keresni, mint várni az igazira. szerintem a hasonló helyzetű barátaiddal simán megbeszélhetnéd a dolgot.

2010. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, és ha van egy kicsit is szimpatikus lány, aki irántad is érdeklődést mutat, ne aggályoskodj, hanem ismerkedj vele, egy találkozás még semmire sem kötelez. És kicsit hihetetlen, hogy egyetlen belső értékekkel bíró lányt sem sodort utadba a sors ennyi év alatt, nem te vagy egy kicsit sznob? (Már bocs, de ismerem ezt a fajtát - ha nem az vagy akkor bocs) És nehogy ilyen dagályosan előadd neki mindezt, amit ideírtál,mert ez nem lenne nyerő szerintem. 22 évesen szüzességgel se kell első randin eldicsekedni egy fiúnak, azt ráérsz akkor megmondani, amikor már bevágódtál annyira a lánynál, hogy mindegy.
2010. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!