Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok, ha veletek történne meg ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, egy évvel fiatalabb, akivel párszor már összeakadt a tekintetem, remélem tényleg engem nézett, és nem mást, és arra gondoltam, odamegyek hozzá, ha majd meglátom, ha barátnőivel lesz, akkor félrehívom fél percre, és azt mondanám pl: Szia, xy vagyok, láttalak már párszor, nagyon aranyos lánylak talállak, szeretnélek megismerni, utána meg elkérném az msn címét és majd délután beszélnénk.

Ti mennyire örülnétek, egy ilyen leszólításnak? ha épp dolgotok lenne, akkor mit szólnátok, ha 5 percre leszólítana valaki?esetleg valamit még amit ne hagyjak ki? vagy csináljak máshogy? Vagy mennyivel másabb a helyzet, ad valami + pontot, hogy odamegyek? mert általában, mindenki msnen lóg, nem élőben megy oda...

És az mennyire lenne ,ás helyzet, ha akkor látnám, mikor a buszt várja és van még egy kis idő, és akkor mennék oda, hívnám félre? A lényeg, hogy mosolyogva, magabiztosan beszélgetnék vele.

17/f


2011. márc. 22. 20:45
 1/6 szamóca. ***** válasza:

ez korrekt. inkább buszvárás előtt, mert ha nem jössz be neki ebben a korosztályban még előfordul hogy utána rögtön a barátnőkhöz rohan.

hogy mit szólnánk hozzá... attólfügg, szimpatikusnak talál-e. de ezzel nem vagy kisegítve.

hajrá sok sikert

2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a buszmegálló, ott kevesebben zavarhatnak be..
2011. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom a buszvárást. Gondolj bele, hogy alig hogy kinyögtet, mit szeretnél, ő már suhan is föl a buszra. Nem lenne kellemes, igaz? Szerintem figyelj ki egy pillanatot, amikor épp egyedül van, nagy levegő, menj oda, és mondd el azt, amit leírtál. :) Sok sikert! :))
2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó...szerintem már az pluszpont, hogy van merszed odamenni, nem pedig facebookon, vagy valami közösségi oldalon zaklatod...magabiztosság, mosolygás, nyert ügyed van, reméljük. Próbálkozz meg vele bátran!
2011. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az msn-nem túl jó az ilyen dolgokhoz. Mostanában mindenki mindent neten meg msn-en akar megoldani. De már más világ van mint 10 éve :)
2011. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnők közül félrehívás tutira rossz, mert utána az lenne az első, hogy megkérdezik ,mit akartál, és könnyen lehet, hogy kivihoghatnak. Ha be is jönnél a lánynak, kellemetlen élmény lehet, vagy a barátnők könnyen befolyásolhatnák.

Szerintem akkor szólítsd le, amikor az iskolából megy a buszmegálló felé.(Ha jön a busz, nem tud felszállni, nem hagy faképnél.) Ha azt mondja, hogy siet, az még nem jelent semmit, lehet, hogy tényleg dolga van. Ez még nem a nagy vallomások ideje, csak annyit mondj, hogy szeretnéd megismerni, beszélgetni vele, megdicsérheted, stb. Ha nyitott lesz, akkor beszélgethettek, mindig figyeld a reakcióját.

A suliban majd látod, hogy hogyan viselkedik, ha meglát, de az a legfontosabb, hogy ha négyszemközt meglát akkor hogy viselkedik? közeledő, elutasító...

2011. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!