Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha randi előtt z történne?

Figyelt kérdés

Megérkezel a megbeszélt helyre, te nem veszed észre a pasit, és ő felhív, hogy mégsem tud elmenni, tehát egy kicsit húzza az agyad... aztán hirtelen odamenne hozzád.


kort is, köszi.


2011. máj. 15. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

besértődnék rá.

bár meglepetésnek jó, de vannak lányok, akik ezért pofán nyomnak

2011. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi a reakciódra hogy viselkedsz ha megtudod hogy nem jön.. szerintem aranyos :) amikor már minden reményed elveszett és odalép, az milyen jó érzés és mennyire tudsz neki örülni. Szerintem ezzel semmi baj nincs :)
2011. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy örülnék neki,és röhögnék egy jó nagyot utána!:))
2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát én kiakadnék, mit szórakozik velem? Nem lenne ehhez humorérzékem egyáltalán.
2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyermeteg dolog, megsimogatnám az arcát és azt mondanám neki: máskor nem szabad ilyet csinálni ejnye-bejnye:)
2011. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nagyon jókedvemben talál,akkor biztos nevetnék, de ha nem, lehet,hogy pórul járna :)


23/L

2011. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Háát.. azért attól függ mennyire vagyok oda a másikért. Lehet, hogy valakinél értékelném a jó kis humorát, de az se kizárt, hogy egy fárasztó hülyének könyvelném el az illetőt.

Persze ez fordított esetben is kockázatos húzásnak találnám. Szóval nem próbálkoznék ilyesmivel, hiszen nem tudom biztosan fölmérni, hogy kinél hogyan csapódna.

2011. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Pedig a csaj reakciójából sokmindent le lehet szűrni. Ha ingerült lesz, esetleg pofonvág(bár nem hinném),akkor az eléggé ideges jellemre vall...Lehet h. a későbbiek folyamán eléggé féltékeny is lenne az illető, amolyan házisárkány típus.De viszont ha örül nekem, akkor tényleg bírja a fejemet:D

Bár lehet, hogy tényleg rössz ötlet.

2011. máj. 15. 22:07
 9/19 anonim ***** válasza:
és így akarod kiismerni?
2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Eleinte picit haragudnékh így megszivatott,aztán tuti elnevetném magam
2011. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!