Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha randi előtt z történne?

Figyelt kérdés

Megérkezel a megbeszélt helyre, te nem veszed észre a pasit, és ő felhív, hogy mégsem tud elmenni, tehát egy kicsit húzza az agyad... aztán hirtelen odamenne hozzád.


kort is, köszi.


2011. máj. 15. 21:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Neem, az túlzás h. így akarom megismerni. De ha pl bekövetkezne aza dolog, hogy nem vesz észre, lehet megtenném.Persze nem húznám a agyát sokáig.
2011. máj. 15. 22:13
 12/19 A kérdező kommentje:
*kiismerni.
2011. máj. 15. 22:13
 13/19 anonim ***** válasza:
vicces a pasi:)
2011. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálam eleve rossz ponttal indulnál és nem érteném mit szórakozol itt velem....
2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17/L lemaradt
2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, ahogy korábban már említették: Ha jó kedvemben talál, akkor nevetek és kicsit 'megszidom', ha nem, akkor... inkább ne akard tudni xD

20L

2011. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ha ingerült lesz, esetleg pofonvág(bár nem hinném),akkor az eléggé ideges jellemre vall...Lehet h. a későbbiek folyamán eléggé féltékeny is lenne az illető, amolyan házisárkány típus.De viszont ha örül nekem, akkor tényleg bírja a fejemet:D "


Ez hülyeség.

Én pofon nem vágnám az illetőt, de nem értékelnék ilyen hülyeséget, ahogy valaki más is írta, fárasztónak tartanám, illetve idétlennek, hogy ilyen sértéssel viccelődik, hogy hülyét csinál belőlem.

Kórosan féltékeny típusnak viszont nem vagyok mondható és házisárkánynak sem.

2011. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Néznék egy sort, hogy most mi is van. De tuti nem értékelném.

Hatalmas nagy fekete pont!


Egyébként ebből nem tudom hogyan logikáztad ki a féltékenységet, meg a házisárkányt. Még az idegesség is buktás, honnan tudod, hogy nem csak rossz napja volt eleve a másiknak és ezzel csak rátettél egy lapáttal?

2011. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nalam is annak a fuggvenye lenne, hogy mennyire vagyok oda a sracert, vagy mennyire ismerem. Ha elso randin tortenne egy olyannal, akivel meg csak parszor talalkoztam elotte, tuti kiakadnek. De ha egy olyan srac, akiert mar regota epekedek, akkor pozitivan hatna.

23/L

2011. máj. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!