Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek közelebb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályba, aki nagyon tetszik nekem, tényleg kedves, okos, aranyos, szép, minden ami kell...:) Nemrég azt mondta, hogy válaszol őszintén egy kérdésemre, én megkérdeztem mit gondol kettőnkről? 20 perc után azt mondta hogy még mindig ezen rágódik és, hogy nagyon nehéz ezt elmondani, de abba biztos, hogy nagyon bír és, hogy amikor ott vagyok mellette akkor tök jó kedve van, meg hogy én vagyok a legviccesebb fiú akit ismer.

Egyik osztálytársam azt mondta, hogy ő női szemmel azt látja, hogy bejövök a lánynak *-*

Szerintetek kérdezzek rá az elején szimplán hogy járna-e velem, vagy inkább udvaroljak neki, és ez lehet hogy változtat benne valamit(ha alapba nemet mondott volna)?

És ha az udvarlás akkor milyen módon? (bármi ötletet szívesen fogadok!)

Sajnos nincs sok tapasztalatom e téren, most érzem magam először igazán szerelmesnek :$


14F


2011. márc. 20. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a jelek alapján bejössz neki,de ne siesd el, azzal csak elijeszted ha rárontasz azzal hogy "járunk?", előtte udvarolj neki, és több ilyen kis fejecskét: *-* ne írjál, mert ez b*zis!!!

15/F

2011. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne kérdezd meg tőle az elején h járnál e velem. Szépen udvarolj neki hívd el a városba sétálni vegyél neki ok nélkül csokit vagy valami plüsst. Dicsérd meg pl a haját vagy a cipőjét akármit... töltsetek el minél több időt kettesben. Minden nap kérdezd meg tőle h-hogy van és fontos hogy lássa rajtad h téged érdekel. sok sikert ;)
2011. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Megígérem többet nem írok :D

2011. márc. 20. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasznos az is, amit az előzőek írtak, de a lényeg, h jól kell kinézni! Anélkül az udvarlás nem ér semmit.
2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok csúnya :D

De teljes mértékben igazad van.

2011. márc. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!