Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján már elhívhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján már elhívhatom randira?

Figyelt kérdés

8.os fiú vagyok,14 éves. Van egy lány aki tetszik,ő az évfolyamtársam,msn-en egész gyakran szoktunk beszélgetni,de mindig én írok rá,akkor viszont van mikor nagyon jót beszélgetünk,tehát ő is kérdez stb. de van amikor viszont szinte válaszolni sem akar,nem tudom ez mitől függ.Viszont suliban nagyon ritkán beszélgetünk,általában azt szoktuk,mi volt a házi tudta-e stb. de elég szótlan.


Szeretném elhívni randizni( mindenképp személyesen),de attól félek ő nem úgy néz rám mint esetleges valakire akivel járhat,és kinevet vagy hasonló?


Szerintetek?Mindenképp megpróbálom elhívni,de előtte ne beszéljek még vele többet?

Amúgy 9. éve ismerjük egymást


2011. márc. 19. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először kezdj el vele beszélgetni a suliban, és egy kis idő múlva meghívod személyesen.
2011. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még ne... várj picit... dzumáljatok többet és amikor már ő ird rád akkor már akar is valamit:):D
2011. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már ennyi idősen kevésbbé fog kinevetni. Ha minnél többet beszélgettek könnyebb dolgod lehet. De megeshet, hogy nem jösz be neki, de lehet hogy igen. Beszélgess még vele, ismerkedj vele és később próbáld meg. Hátha annyi idő után ős is fog ezen gondolkodni:)
2011. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha együtt is szeretnél maradni vele, akkor legalább két évet várj még a dologgal... Utána mennyország lesz.
2011. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hívd meg mindenképp aztán ha látod h húzza a száját megmondod h "csak baráti alapon" :))!
2011. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!