Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 14 éves lány járhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány járhat egy 12 éves fiúval?

Figyelt kérdés

osztálytárak vagyunk, én 14 éves vagyok, ő viszont csak 12. egy picit alacsonyabb is nálam, de az nem vészes.

arra vagyok kiváncsi, hogy vajon sokkal éretlenebb e , mint én? sokszor utalt arra, h tetszem neki, és nekem is bejön..


2011. márc. 17. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"és igy van egy időszak az évben, amikor 2 évvel idösebb vagyok nála."


Ez ugye most csak valami vicc? Az év minden szakaszában pont ugyanannyival vagy idősebb nála.

2011. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Barbizzál inkább, ő meg matchboxozzon, az való nektek, nem a "járás".
2011. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Bocs de szerintem ez nagyon gáz. Ha járnátok mit csinálnál vele? Ha elmennétek moziba nem lenne olyan film ami mindkettőtöket érdekel. Azért ne kezdj el járni vele, hogy azt mondhasd van pasid. Én is 14 éves vagyok és nincs barátom. Bár nagyon sok 12 éves fiút találnék aki szívesen "járna" velem, nem fogom ezzel égetni magam.
2011. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Kétszer megbuktál? Akkor lehet h inkább tanulnod kéne mint hülyegyerekekkel foglalkozni
2011. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Talán egy 15-16 éves fiú lenne hozzád való. A fiúk később ''érnek'' ,mint a lányok ( vannak kivételek), viszont szerintem ő még fiatal hozzád. Talán majd pár év múlva ideálisabb volna.
2011. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
szerintem járhattok, de nem igaz szerelem. Csak a csöcseidet (meg egyéb) nézi, mást nem akar. 12 éves am. járhat már, nekem is volt vagy 5 csajom akkor de szakitottunk idövel. nem lenne e komoly kapcsolat...
2011. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

jarni jarhatsz vele bar nemhiszem hogy komoj kapcsolat lenne belole.

Enis 15 vagyok de a csaj akivel jarni akarok az 16 eves (8 honapal nagyobb)

2011. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%

15:55

Honnan vetted ezt a baromságot? Amikor a hülye okoskodik tipikus esete illik rád...


A kérdezőhöz egy 14 éves fiú való, mert a fiúk ugyanolyan lassan érnek, mint a lányok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Semmi gond ezzel. Ne foglalkozz más marhák véleményével. Ha szeretitek egymást, akkor mi a gond? Semmi.

2011. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Te ne marházzál itt le senkit! És amúgy gondolod hogy egy 12 éves fiú lehet bárkibe szerelmes?
2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Te marha! Semmi közöd nincs hozzá, hogyha ők szerelmesek! Nem választhatod szét őket, és nem is tudod!
2011. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!