Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi járhat a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi járhat a lány fejében?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt még találkozgattam egy lánnyal, kavargattunk minden de abbamaradt... , most egy csomó idő után megint megtaláltuk egymást, és hogy ő most szakított a barátjával akivel már régóta volt stb... gondoltam megkérdem találkozunk-e, első válasz nem volt utána meg hirtelen benyögte hogy Jó mikor hol találkozzunk? aztán megint kerülte a témár mert hogy akkor nem ér rá amikor én... nemtudom eldönteni mit akarhat...
2011. febr. 17. 14:48
 1/4 anonim válasza:

Hát mivel most dobta a barátját gondolom még ő maga se tudja mit akar. Valószínű hogy bejösz neki meg minden csak fél hogy korán van egy másik kapcsolathoz.

Vagy csak szivat... egyszer jókedvébe van és találkozni akar veled máskor nem 100as és nem akar találkozni :)


L

2011. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most szakított nem is nagyon várhatsz mást tőle. Még ki kell hevernie, fel kell dolgoznia, idő kell neki.
2011. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) és mennyi idő ? hagyjam vagy nyomuljak szerintetek :) biztos be tudom fűzni de azt nem szeretném hogy azt érezze kihasználtam hogy most neki szar meg nemtom...
2011. febr. 17. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Ha túl hamar nyomulsz, nem jó, te leszel a lepattanó. Ha túl későn indulsz harcba, lehet, hogy már foglalt lesz. Folyamatosan a közelében kell lenned, érezned a hangulatváltásait, akkor van esélyed elkapni a legjobb pillanatot. Ezért szerintem még ne nyomulj rá, de legyenek közös programjaitok, beszélgess vele stb.
2011. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!