Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jár ilyenkor a lány fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár ilyenkor a lány fejében?

Figyelt kérdés

Csak beszélgettem eddig ezzel a lánnyal. Ismerkedünk, nem volt még semmi. Nem tudok rajta eligazodni. Ő tette meg az első lépést, amikor közös ismerőseinknek elmondta, hogy szimpatikus vagyok neki, meg aranyos, ilyeneket. Azóta felhívtam és beszélgettünk. Kedves, figyelmes, aranyos és sokat nevet. Kissé zárkózott, de szimpatikus vagyok neki, azt mondta, meg hogy aranyos. Azt mondta, hogy szeretne még találkozni velem. Elhiszem, mert mondja, meg mindig mosolyog. A kimondott szavak is azt sugallják, hogy érdeklem, de nem látszik rajta semmi különös vonzalom. Nem nagyon biztató, nem akaratos, nem mutat érzéseket, nincsennek azok a bátorító visszajelzések sem.

Nem nagyképűségből, de a tapasztalat azt mutatja, hogy könnyen meg tudok szerezni bármilyen nőt.

Erre most itt van aki jelzett, hogy tetszem, de mégis elakadtam. Tereli a szót kettőnkről, inkább másról beszél szívesen. Ez nagyon idegesít! Majdnem úgy tűnik, mintha neki aztán mindegy volna.

Lehetséges, hogy csak túl zárkózott, vagy rossz tapasztalatai vannak? Vagy meg kell először hódítani?

Nem az a szívatós fajta, de akkor mit akarhat?

Ha van valakinek jó ötlete azt szívesen fogadom!

Előre is köszi! :-DDDD


2009. szept. 25. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beszélgettek, akkor nézd mit csinál... mosolyog, hajával babrál, ajkait harapdálja,mit néz, hogy néz bármi árulkodó jelet... Ja igen és ahogy írtad "Vagy meg kell először hódítani? " Igen a jobb helyeken nem elég a jó a segged kő kóla duma...
2009. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak túl zárkózott, én is voltam ilyen helyzetben mint te, végül nem lett belőle semmi, de az én hibámból is, mert én se vok az a nyomulós fajta... tetszettem neki, csak nem az a fajta volt aki annyira ki meri mutatni...


szóval legyél kicsit nyomulósabb szerintem, hívd el randira, randi végén csók, utánna meg alakul magától:).


ha olyan a csaj amilyennek képzelem akkor menni fog:).

2009. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. A saját tapasztalataim alapján beszélek.

Én jelenleg vagyok hasonló cipőben, de én úgy érzem, hogy elég egyértelmű jeleket adok, viszont sokszor elgondolkodom, hogy mi van ha csak az én szemszögemből egyértelmű, a fiúnak meg nem igazán...

Határozottabban lépni nem tudom, hogy léphetnék-e, mert félek, hogy balul sülne el, és nem akarnám elrontani az egészet egy ilyennel. Én kerestem meg először a srácot, hogy tanítana-e gitározni. Nagyon kedves volt, egyből elvállalt, amikor keresem, hogy találkozzunk, amikor tud, szakít is rám időt. Ő ajánlotta fel pl., hogy nyáron is találkozzunk.

Szóval szerintem ne add fel, lehet, hogy csak félénk, zárkózott vagy tart a csalódástól. :)

Sok sikert!

2010. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!