Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 éves lány járhat egy 13 éves fiúval?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon aranyos és kedves és vagányan is öltözködik. Egy baj van, lehetséges hogy a 4. unokatestvérem. Mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba. Mi legyen?
2010. aug. 13. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy negyedik unokatestvéred? Van három, és lehet, hogy ő is az? Az unokatestvérek együttjárását a jog nem büntetni.
2010. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
hasonlóan van a legjobb barátnőm is, csak neki 1. unokatesója, szal az még bonyolultabb. Meg a fiú nem érez "úgy" iránta. De sztem beszéljétek meg ezt, mert ha boldogok lennétek együtt, akkor nyugodtan járjatok. És az az egy év nagyon semmi.
2010. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Ja, csak még ne szexeljetek.
2010. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem szexelnénk, de hosszú távra tervezzük, tudom hogy hülyeség, a szüleinknek nem tetszik, és gyerekünk sem lehet így
2010. aug. 13. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor a negyedik unokatestvéred azt jelenti, amit az első válaszban írtam?
2010. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
feküdj le vele :D
2010. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nincsen 4. unokatestvér.. az már rokonnak számít te agyoniskolázott
2010. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 FFDP ***** válasza:

Gondolom úgy érti, hogy van unokatesó - másodunokatesó és így -harmad és -negyed is.

Szóval valamelyik szülőd unokatestvérének az unokatestvérének, az unokatestvérének a gyereke? :D

Ha 14 és 13 évesen összejöttök nem kell közös gyereken filózni és ez már aligha nevezhető rokonságnak. A kor meg még annyira se érdekes.

2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

magyar orszag torvenye nem tudom hanayd fokig bunteti a verfertozest de romania torveny konyve szerint 4-ed rendu rokonsagig ami nem egyenlo a harmadik unokatestverrel hanem ...

1 rendu rokonaid a szuleid

2 rendu rokonaid a nagy szuleid

3 rendu szuleid szuleid es a tobbi gyerekei

4 rendu szuleid testvereinek gyerekei es nagy szuleid szulei (tehat elso unokatestver ok torveny szerint de nem ajanlatos ha nem akartok nagy esely torzszulot gyerekre)

5 rendu a tobbi :p


tehat a verfertozes vadolhatnak ha sexels (szuleiddel , testveredel, szuleid tesverevel , nagyszuleiddel, ded szuleiddel) a tobbi mar nem buntetendo :)) :P ;)


a negyedik unokatestver mar eleg tavoli nem nagy valoszinusege van ra hogy baj legyen belole de azert nem art elgondolkozni mien betegsegek vannak a csaladban amit lehet orokolni es mindeket csladban nagyszulokikg jelen van valameiknel ha van akkor nagy a valoszinusege , hogya kozos gyerek is mekkaphatja

2010. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
bocsi negyediket akartam irni :p
2010. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!