Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 14 éves lány járhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány járhat egy 12 éves fiúval?

Figyelt kérdés

osztálytárak vagyunk, én 14 éves vagyok, ő viszont csak 12. egy picit alacsonyabb is nálam, de az nem vészes.

arra vagyok kiváncsi, hogy vajon sokkal éretlenebb e , mint én? sokszor utalt arra, h tetszem neki, és nekem is bejön..


2011. márc. 17. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Járhattok nyugodtan, az se zavarjon hogy egy kicsit alacsonyabb, később még magasabb lesz mint te.
2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Kapcsolatilag járhat, szerintem sokkal gázabb, hogy osztályársad lett..xD
2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mégis miért gáz az, hogy osztálytársak???
2011. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Járni járhatsz vele, kérdés, hogy mit fogtok csinálni amikor te 15-16 leszel, ő pedig még mindig 14 alatt.
2011. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szerintem forditva jobbanhangzik de nem baj ha jársz vele:D és egy kicsit magasabb a szerelemben a kor nem szémit:D
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de nincs meg igazából a 2 év, csak másfél, és igy van egy időszak az évben, amikor 2 évvel idösebb vagyok nála.
2011. márc. 17. 15:47
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Ami azt illeti,különösebben nem lenne gond ezzel a 2 év korkülönbséggel,de azért egy 12 éves fiú,azért mégis csak egy 12 éves..aki közelebb áll még anyuci szoknyájához,mint ahhoz h ő most bárkivel is járjon. Szerintem felejtős a dolog.. s nem is akarnám bírálni a helyzetet,de egy kérdés,még ha járnátok is..mit képzeltél,mi lesz majd a "járásotok" alapja? (: Meg aztán,azért nem járunk senkivel, mert tetszik.Ennek a fő lényege,az érzelmi kötődés,és nem hiszem,h ez egyikőtökben is meglenne.

Előre is elnézést,ha megbántottalak,hogy esetleg "lenézően" hatott ez a megfogalmazás,egyszerűen csak ez a véleményem.

2011. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Joco901019 ***** válasza:
Persze hogy járhattok de ha egy komoly sráccal akarsz járni akkor nem éppen a legjobb megoldás.
2011. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Még 14 évesen sem ilyenekkel kéne foglalkozni, nemhogy 12.. Mégis mit vársz 1 ilyen kapcsolattól?
2011. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Házasság, gyerekek...
2011. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!