Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelt kérdés

1. kopasz kigyurt gyerek , minimum valami 2 tonnás bmw vagy audi

2. zselézett haj , extrém bringázás , 70 kg , szal tálagos testalkat


én az utóbbi kategóriába tartozok , 21 éves vagyok de kedzem ugyérezni hogy kinőttem abból h 21 évese nitt biciklizgessek , meg ugyérzem csajok 70%nak a kigyurt keménygyerekek jönnek be , nem utolsó sorban tisztelet szempontjából is fontos


2011. márc. 14. 17:51
1 2 3 4
 31/35 Tyler913 ***** válasza:

Akkor elarulok Neked valamit a nokrol,Kedves Kerdezo.

Legtobbjuk nem ilyen altalanosito kategoriakban gondolkodik.

Azt,hogy csak a penz meg a kigyurtsag szamit,altalaban az olyan kis gyikok allitjak,akikre egyik sem jellemzo,es igy magyarazzak meg,miert nincs csajuk ("Mert hogy az osszes penzehes r.banc")


Annak a csajnak se higyj,aki azt mondja,az a fontos,hogy "kedves,aranyos,megerto" legyen egy pasi.Vagy hany olyan lanyt ismersz,aki azert szeretett volna bele egy sracba,mert kedves es megerto?En egyet sem.


Igazabol az szamit,hogy "alfahim" legyel a szemukben,tehat,hogy magasabb legyen a statuszod,mint az oveke,tudd oket vezetni,biztonsagban erezzek magukat melletted,megse legyel kiszamithato papucs.Es ez leginkabb a viselkedeseden mulik,a test,a kocsi meg a fux csak tartozek.Egy kigyurt allat Mercivel is lehet total bena egy no szemeben,ha nincs benne spiritusz,mig egy pokhasu,szoros valaki vagy a zselezett haju extrem bringas is leveheti a labarol barmelyik csajt,ha jol jatssza a jatekot.Ennyi a tortenet.

2011. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
59%
nem 70% ,hanem legalább 90% !!!! az arány!
2011. márc. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
nálam a második a nyerő ;)
2011. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

én inkább az elsőt választanám...

a második nekem nem az, hogy gyerekes, mert nekem két pasim is volt, aki BMX-ezik..tehát nekem velük sincs semmi bajom, de szerintem ez a sport kb 17 éves korig a menő :S

de azért az első fajta pasiknál sem kell általánosítani..van aki bunkó de van aki nem, tehát csak meg kell ismerni aztán ítélni

de maradok akkor az elsőnél :D

15/L

2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
a kettő közt, az értelmes, sportos, aki nem a ribancokra hajt, bár én férfi vagyok, de szerintem minden normáluis nőnek ak ettő közt van az álmai lovagja. az elsővel ribancokjárankmertg*cikmind
2011. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!