Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelt kérdés

1. kopasz kigyurt gyerek , minimum valami 2 tonnás bmw vagy audi

2. zselézett haj , extrém bringázás , 70 kg , szal tálagos testalkat


én az utóbbi kategóriába tartozok , 21 éves vagyok de kedzem ugyérezni hogy kinőttem abból h 21 évese nitt biciklizgessek , meg ugyérzem csajok 70%nak a kigyurt keménygyerekek jönnek be , nem utolsó sorban tisztelet szempontjából is fontos


2011. márc. 14. 17:51
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
akkor az a 70% ribanc. csak nézz körül milyen típusú "hölgyek" vannak az ilyen pasik oldalán. ez abszolut relatív persze, mindenkinek már a véleménye, de hidd el nekem hogy sokkal több csajtol hallottam hogy nem jönnek be nekik az állat, szétdoppinszerezett gyúrós faszok, mert az egyébként is olyan érzést kelt az emberben hogy valszinű ezek az emberek a napjuk 23 és fél óráját a saját testükkel foglalkozva töltik. nem baj ha a férfi foglakozik magával és edz, de ne vigye túlzásba. szerintem sokkal jobban néz ki a természetes szálkás izomzat.
2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva nekem egyik típus sem jön be.


L/19

2011. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
a második
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
2. +még nekem a pocakosak is tetszenek(75 kg kb)
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg légy önmagad (Y)
2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 :D:D ***** válasza:
egyiksem.fujjj
2011. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem a zselézett kopasz jönne be :D
2011. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Nekem a második. Persze ez nem ilyen egyszerű valójában, de én a második típussal kapcsolatban egy vagány, vicces és emellett szolid pasira asszociálok. Nekem az ilyenek jönnek be. :)

20/L

2011. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

párom kopasz,jóltartom igy lassan 110 kiló,audija van,de nem kigyurt,ahhoz lusta


egyik exem bicós volt,kigyúrt szálkás testalkattal,igaz zselézni nem zselézte a haját,azt mindenki kinövi tinikorban remélhetőleg


akkor én most hova kategorizáljam magam?



jobban szeretem jelenlegi párom stilusát,utáltam mindig is hallgatni hogy ilyen porral meg amolyannak tömegnövelnimeg igy a bicikli meg ugy...hülyegyerekek...


pedig nem vagyok sznob p.csa,de ne mondja senki hogy huszonéves lánynak nem imponálóbb egy bizonyos egziszteniciával rendelkező férfi (nem pasi,férfi)


de 16-17 éveseknek igy is tetszeni fogsz nyugi

2011. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Mindegy csak legyen normális, kedves, tisztességes.
2011. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!