Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelt kérdés

1. kopasz kigyurt gyerek , minimum valami 2 tonnás bmw vagy audi

2. zselézett haj , extrém bringázás , 70 kg , szal tálagos testalkat


én az utóbbi kategóriába tartozok , 21 éves vagyok de kedzem ugyérezni hogy kinőttem abból h 21 évese nitt biciklizgessek , meg ugyérzem csajok 70%nak a kigyurt keménygyerekek jönnek be , nem utolsó sorban tisztelet szempontjából is fontos


2011. márc. 14. 17:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én nekem a második.. Csak a hajzselézés nem kéne.. De az extrém sporotkhoz én magam is mindig vonzódtam lány létemre..
2011. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
nekem az a lényeg hogy kanos legyen :) és legalább a farka legyen 20 cm és 5-6 cm átmerőjű :)
2011. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszene. Az első azért mert kicsit "félelmetesek" az ilyen pasik.... A második pedig gyerekes.

Illetve az is, ha semmi izom nincs egy fiún...

Hagyd a biciklizést és járj kondizni :)

Nem azt mondom, hogy ez legyen az életed és kigyúrt legyél, de az nem árt, ha a barátnőd tudja, hogy melletted biztonságban lehet ;)

2011. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

egyik sem :S de ha lehetne választani akkor a 2.

és nem tudom honnan veszed azt, hogy a kigyúrt keménygyerekek jönnek be a csajoknak. egy rétegnek biztos akinek te beakarsz vágódni de a normálisabbnak nem igazán számít mindez. :S

de amúgy a 3. lehetőség jobban bejön :DD

2011. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyes üzeltember, ing, zakó, kicsit meglazított nyakkendő, aki a hétvégéit szívesen tölti sportolással.. Tehát a második, eleganciával párosítva és elhagyva a hajzselét..Szerintem aki rendesen sportol, az nem lehet, olyan vékony..
2011. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az egyik kedves hölgy fogalmazott, "bizonyos egzisztenciával rendelkező férfi.."


minden csajnak az anyagi helyzeted a fontos, aztán a külsőd majd a belsőd..


én pl elég jól tudok focizni próbálok vagányan is viselkedni anyagi helyzetem nem a legjobb, de mégsincs bnőm.. nahát milyen érdekes..

2011. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Egyik sem jön be. És nálam nem a külső az elsődleges szempont.
2011. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
2.:)
2011. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem , hogy nemtudom te miről beszélsz te nyomorék :D volkswagenem van te majom és most először tettem fel ilyen kérdést .. :D de azért kösz az offot
2011. márc. 14. 18:22
 20/35 anonim ***** válasza:
ja és 15/L
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!