Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek melyik imponálóbb?

Figyelt kérdés

1. kopasz kigyurt gyerek , minimum valami 2 tonnás bmw vagy audi

2. zselézett haj , extrém bringázás , 70 kg , szal tálagos testalkat


én az utóbbi kategóriába tartozok , 21 éves vagyok de kedzem ugyérezni hogy kinőttem abból h 21 évese nitt biciklizgessek , meg ugyérzem csajok 70%nak a kigyurt keménygyerekek jönnek be , nem utolsó sorban tisztelet szempontjából is fontos


2011. márc. 14. 17:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez az általánosítás, attól, mert valaki kopasz, rendszeresen edz, és van egy kulturált autója, miért lenne negatív ember? Mármint itt úgy szidjátok az ilyen embereket mint a bokrot, de lehet csak irigyek vagytok vagy mi van??? Attól mert valaki egy patinás német autót vezet, nyírt hajó/kopasz, és jár edzeni, miért lenne olyan ember aki nem tök átlagos és normális? Mindenkinek más jön be, de ne általánosítsunk...
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. Nem igen jönnek be az agyongyúrt kopasz pasik, és nem a bmw vonz, inkább egy motor például (nem kell a legmárkásabbra gondolni), de a bicajjal sincs semmi bajom, nem ettől fogok valakit szeretni.

18/L

2011. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát.. eddig azt hittem, hogy a második, de a mostani válaszod alapján, még akkor is, ha felidegesített az egyik hozzászóló, inkább az első típus..
2011. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
egyik se, mindkettő gááááz
2011. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Az első semmiféleképp nem. Taszít az a stílus. A zselé undorító, de egyébként nincs gond a második kategóriával, legalábbis az én ízlésem szerint. Persze, nem csak ez a kétféle stílus van. És a további ismeretség szempontjából azért a belső is döntővé válik... =)

20/l

2011. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az egyik kedves hölgy fogalmazott, "bizonyos egzisztenciával rendelkező férfi.."


minden csajnak az anyagi helyzeted a fontos, aztán a külsőd majd a belsőd..



most képzeld el,hogy a lány nak van melója,ami jól fizet,saját kocsi,stb...

nekem is van


szerinted leállok egy bicós pasival hogy utána hurcoljam én a kis hátsóját ha megunja a tekerést?:D


zselés haj amugyis ódivatú...


az irigységed meg kiábránditó

2011. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
van saját kocsim köszönöm , a bicikli hobbi célból van , irigy meg abszolút nem vagyok :D de azért köszönöm a választ
2011. márc. 14. 20:00
 28/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nekem egyik sem. Nem az alkat meg a közlekedés miatt, hanem maga a meghatározás.
2011. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Mentifantezsvér ***** válasza:
a deszkások és a BMX esek a gyengéim szóval a 2. :P
2011. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

És szerintetek csak ez a 2 kategória létezik????? Mert ha szerintetek igen, akkor ritka nagyon idióták vagytok.


Mi van, ha valaki kopasz de nem kigyúrt? Mi van ha valakinek van BMW-je de zselés a haja? Mi van, ha valaki szeret bringázni, meg Audi-val futkozni is?


Na ezért van elb.szva a fejetekben valami, mert csak ilyen hülye sablonokban tudtok gondolkozin.


De elárulom, a világon nem csak pitbullok és gyíkok léteznek.

2011. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!