Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel mondjam el neki, hogy szeretem? Ti mit mondtatok szerelemvalláskor?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és Vasárnap talizok egy lánnyal és elmondom neki,hogy szeretem.

De nem tudom,hogy mondjam el :/

Tudom,hogy ez magától jön de kíváncsi vagyok h másnak milyen szöveg jött be ?

És a szöveg mellé mi kell ? Virág? Megfogni a kezét ?

Olyan dolgok amitől nagyobb az esély rá,hogy igent mondd


2011. márc. 14. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg ma fogom neki este elmondani buliba:D

És semmi extra szépen elmondom neki hogy már egy ideje eszméletlenül tetszik és többet szeretnék tőle a barátságnál:D

2011. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 14. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szavakkal elmondani - én mikor összejöttem a barátommal (akivel előtte pár hónapja már ismertük egymást, haverok voltunk), akkor nem vallott szerelmet, nem mondta hogy többet akar, hanem éreztette. Egy közös programunk volt aznap, haverként mentünk, de egyre több olyan gesztust tett a nap folyamán, amit előtte nem. Többször nézett rám mosolyogva, többször hívott félre, hogy kettesben menjünk valahova (társasággal voltunk), majd át is karolt... végül mikor egyszer kettesben voltunk, akkor is észrevettem hogy mosolyogva bámul, visszamosolyogtam rá, és akkor már éreztem, hogy mi a helyztet... :) Megcsókolt, és kézenfogva kísért haza. Nem beszéltük meg, hogy mostantól járunk, nem vallott szerelmet, de ettől a naptól kezdve egyértelmű volt.

A "szeretlek" szót 3 hónap után mondta először, de addig is bőven éreztette - nem a szavakon múlik. :)


Sok sikert, remélem a lány elfogadja a közeledésed! :)

2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi de én még nem csókolóztam és félek,h elbäszom :(

És a lány sem és nem tom h ő fel van e készülve :/

Az gáz ha elmondom neki ?

2011. márc. 14. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Dehogy gáz :) Csak mondtam, hogyha bizonytalan vagy a szavaidban, vagy elizgulnád, akkor nem muszáj beszédet mondani, máshogy is lehet.

De persze, az is jó, ha elmondod neki. :)

Ha mindketten kezdők vagytok ilyen téren, akkor nyugodtan beszéljétek meg, mondd meg, hogy többet szeretnél, fogd meg a kezét, és haladjatok szépen fokozatosan. :)

2011. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!