Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátja van. De akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátja van. De akkor miért csinálja ezt? 23/F

Figyelt kérdés
Egy buliban megismerkedtem egy lánnyal. Már ott is ő kezdeményezett(odatáncolt hozzám). Ez több, mint egy hónapja történt. De kiderült, hogy van barátja. De a megismerkedésünk óta folyamatosan beszélünk. Mindig rámír amikor látja, hogy fent vagyok msnen és ilyenkor rengeteget beszélünk,kérdez, érdeklődik, többször volt, hogy délután 4-től hajnali 1-ig folyamatosan. Bulikban végig velem van, táncolunk, engedi, hogy fogdossam. De mit akarhat? Csak szórakozna vagy előkészíti a terepet, hogy szakíthasson a barátjával? Segítsetek!
2011. márc. 13. 12:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál, abszolút érthető! Mondjuk sajna a srácok nagy része nem veszi természetesnek, hogy megkérdezzék foglalt-e az illető. Egyszer beszélgettem egy sráccal (fentebb említettem már), akivel tényleg csak beszélgettünk semmi több, bár azt mondják a vidámságom megtévesztő... Na ő totálisan ki volt akadva, hogy akkor szóltam hogy van párom, amikor már a másnapi találkát beszélte volna meg, amit persze kettesben tervezett. Mivel nem éreztem többnek mint egy haveri beszélgetés, nem is tartottam indokoltnak előhozakodni a témával. Egy kisebb közös haveri társaságban találkoztunk, így még azt sem lehet eldönteni ki ment oda kihez úgymond. :) Csak azért voltam kíváncsi egy olyan ember válaszára aki ezt átélte már a másik oldalról, mert én sem mindig tudom, hogy egyáltalán milyen szövegkörnyezetben utalhatnék rá, hogy ennyi és nem tovább, mert foglalt vagyok, ha a srác rá sem kérdez. Bár most ezen nem agyalok, majd ha lesz ilyen "gondom"... :) Lényeg a lényeg, ha egyszer valakinek párja van, akár férfiról beszélünk, akár nőről, az ne menjen oda más ellenkezőnemű személyekhez udvarolgatni, flörtölgetni! Én mondjuk fordított helyzetben ha megtudnám hogy a srácnak aki kacérkodik velem, letapiz, beszélgetünk, utalást tesz arra hogy bejövök neki, stb, barátnője van, biztos úgy penderíteném ki hogy a lába sem éri a földet, még ha rosszul is esne valahol mélyen.

20/L

2011. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Aztán még hozzátenném a hölgy olvasók kedvéért, hogy azok a jelen, amiket ti annyira nagyon egyértelműnek vesztek, a férfiak kevésbé tudják annyira egyértelműen értelmezni.

(A saját példámból kiindulva: a barátnői szívecskéket rajzolgatnak a levegőbe - esetleg még mondják is, hogy "mennyire összeilletek" - csak egyet felejtenek el: hogy a kiszemelt lánynak párkapcsolata van. Beszélek vele, rákérdezek az ügyre, utána mondom, "hát igen, mindenkinek vannak hibái". Egyértelmű válasza rá: "igen, ezt én is hibának érzem"...)


A kétértelmű kijelentések is lehetnek egy férfi számára teljesen egyértelműek. Főleg úgy, hogy már benne van a csapdában. Én is kaptam nem egyszer ilyen megjegyzéseket, hát mit ne mondjak, rögtön a föld felett éreztem magam. Hozzátenném, hogy egy elég magas érzelmi intelligenciával megáldott nő részéről. Így belegondolva, és így, hogy most még nők is helyeselnek, már végképp tisztán látom, hogy azért nem beszélt velem őszintén, mert nem akart megbántani. Amikor ezt a gondolatomat felvetettem neki, megsértődött.

Amelyik lány bizonytalan az egyik kapcsolatában, az a másikban is az lesz. Valószínűleg nincs kivétel. Aztán hogy ki mit csinál, megcsalja-e (akár csak érzelmileg!!!) az aktuális barátját, azt már egyén válogatja.

2011. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

És még Popper Péter írását hadd linkeljem be ide:

[link]

2011. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

A Popperes írás második fejezete nagyon illik most rám....:(


Azért nem kérdezik meg a fiúk, hogy van-e barátja az adott lánynak, mert egyrészt ha a lány kezdeményez, akkor azt gondolják, hogy valószínűleg nincs barátja, hisz minek menne oda hozzá, ha lenne. Ezt követően a fiú beleesik abba a csapdába, hogy ő nem kérdezett rá, hogy foglalt-e, a lány nem mondta így úgy gondolja, hogy szabad a pálya és potenciális barátnő jelöltként tekint a lányra. És ekkor jön a kopp.........

2011. márc. 13. 16:05
 25/33 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam végig az egész válasz-áradatot, de arra gondolj, ha a mostani barátjával ezt csinálja, veled is megcsinálná, kell neked egy ilyen barátnő? Kell neked, hogy szerelmes legyél egy nem komolyan érző lányba? Nagyon tud az fájni.
2011. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben abszolút értem a helyzetet, nem ezzel van gond. Csak a legtöbb srác akkor is elfelejt kérdezni, ha ő jön oda hozzám.
2011. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ez a Popper link nagyon jó, rengeteg igazság van benne. Rám sajna a harmadik igaz jelenleg azt hiszem. Mindenesetre tudod már mit fogsz tenni?

20/L

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondolom az lenne(lesz) a legjobb, ha megmondom neki, hogy hagyjuk egymást békén, fejezzük be a beszélgetéseket és a közös bulikat. Nem fogom döntés elé állítani. Megvárom, hogy mit reagál rá, aztán elköszönök tőle. És vége. Azt hiszem, hogy MÁR most mélyebben érzek iránta, mint egy egyszerű tetszést. Áltattam magam, de valószínűleg ebből nem lehet semmi de akkor már próbálom megelőzni a még nagyobb bajt....:( nehéz lesz. Mit szólsz/szóltok hozzá?
2011. márc. 13. 16:21
 29/33 A kérdező kommentje:
Továbbá megmondom neki azt is - amit eddig is tudott - hogy tetszik és én emiatt nem tudok vele barátkozni. CSAK barátkozni.......
2011. márc. 13. 16:29
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is így lesz a legjobb. Elhiszem hogy nehéz, vagy is tudom, de egy-két hét és túl leszel rajta, ha viszont húzod, akkor még hónapokig elszórakoztatjátok egymást, és egyre rosszabb lesz. Azért majd írd meg mi lett, kíváncsi vagyok hogy alakul! :)

20/L

2011. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!