Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátja van. De akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátja van. De akkor miért csinálja ezt? 23/F

Figyelt kérdés
Egy buliban megismerkedtem egy lánnyal. Már ott is ő kezdeményezett(odatáncolt hozzám). Ez több, mint egy hónapja történt. De kiderült, hogy van barátja. De a megismerkedésünk óta folyamatosan beszélünk. Mindig rámír amikor látja, hogy fent vagyok msnen és ilyenkor rengeteget beszélünk,kérdez, érdeklődik, többször volt, hogy délután 4-től hajnali 1-ig folyamatosan. Bulikban végig velem van, táncolunk, engedi, hogy fogdossam. De mit akarhat? Csak szórakozna vagy előkészíti a terepet, hogy szakíthasson a barátjával? Segítsetek!
2011. márc. 13. 12:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet annak, hogy miért keresi a társaságod. lehet, hogy a kedvességet nem kapja meg a barátjától, de attól még szeretheti. ilyen esetben sosem hagyják ott! tisztázd vele minél hamarabb, hogy akkor mit akar tőled, mit nem. ha nemleges választ kapsz akkor a helyedben barátként is lemondanék róla, elég sza*r érzés amikor beleszeretsz egy lány barátodba aki nem akar tőled semmit!
2011. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Most olyan, mintha egy balzsammal teli kádban lubickolnék. Annyira jó tudni, hogy mások is voltak/vannak ilyen helyzetben. És annyira jó tudni, hogy az a lány, akit megismertem, tényleg nem mond igazat.
2011. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Csak eddig nem mertem megkérdezni, mert félek az elutasítástól és, hogy megtudja, hogy én többet is szeretnék. Bár azt már tudja, hogy teszik nekem.
2011. márc. 13. 12:55
 14/33 anonim ***** válasza:

A 12:24-es vagyok.


Én egy kicsit "önérzetesebben" viselkedtem, amikor kb. 4 óra beszélgetés és táncikálás után kicsusszant a száján, hogy ja, amúgy van barátja is... Még beszéltem vele pár mondatot, majd otthagytam (velem ne szórakozzon).

Később még annyit csináltam, hogy megkérdeztem egy közös ismerősünket, hogy valóban van-e barátja (vagy csak én szúrtam el valamit és így akart lepattintani), de mondta az ismerős, hogy már jó ideje együtt van valakivel. Azóta, ha összefutunk valahol, köszönök neki és ennyi, nem állok le vele dumálni és legyezgetni az egóját.


Szóval, én a "rövidre zárás" mellett döntöttem.

Amúgy a baráti körben egy srác 1,5 évre bevállalta a "másodhegedűs" szerepet (lelki szemetes láda, ill. főszórakoztató a partikon, de semmi több), de mondanom sem kell, hogy semmi sem lett belőle...


Szóval, én csak azt tudom ismételni, hogy legyen benned tartás és ne hagyd, hogy egy ilyen l.tyó szórakozzon veled (ha pedig nyeregben érzed magad, akkor állítsd választás elé és NE HAGYD, hogy kitérő választ adjon!. Amúgy kb. 0,01% az esély, hogy téged fog választani)


23f

2011. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

12.25-ös vagyok... mindenképpen tisztázd vele! Szerintem ez a legfontosabb, hiszen így csak húzza az agyad, amíg totálisan bele nem szeretsz. Csak hogy nyújtsak némi "női szótár" segítséget is, nyilván elkezdi majd ecsetelni hogy jelenleg milyen rossz a kapcsolata, DE... nem olyan egyszerű ott hagyni/azért még szereti/régóta együtt vannak/stb! Legyél hűvös, és a legkevésbé se tűnjön úgy hogy ez meghatott téged. Ne hagyd hogy kitérjen a válasz elől, vagy semleges választ adjon, kerek perec döntse el, hogy te vagy a jelenlegi párja. Ha nem hagyod hogy kitérjen, akkor patt helyzetbe állítod, ha ennek ellenére sem hajlandó válaszolni a kérdéseidre, akkor elég egyértelmű mi a szitu, hagyd a francba!

Alapból megvan a véleményem az olyan csajokról akik így indítanak egy kapcsolatot. Szerintem nem érdemli meg, hogy kicsit is várj a válaszára, vagy hogy megértsd a helyzetét. Csak néha gondolkozz el azon hogy ha vajon veled most ezt csinálja a barátja mellett, akkor hány másik srác lehet(ett) akikkel esetleg tovább is jutott úgy, hogy van párja?!

2011. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
23/F és 20/L: Köszi a válaszokat. És az úgy jó, ha meg megmondanám neki, hogy ez így nem jó nekem, hagyjuk inkább az egészet a francba, a beszélgetéseket, mindent? És várnám a reakcióját. Ahelyett, hogy azt mondanám neki, hogy én vagy a barátod. Csak azt nem értem, persze nők meg minden, hogy ha nem akar tőlem semmit sem, akkor hogy képes már több, mint 1 hónapja mindig szinte "napokat" beszélni velem úgy hogy mindig ő keres?
2011. márc. 13. 13:23
 17/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igazából csak fölösleges időhúzás lenne, elvégre nyilván valamilyen szinten fontos vagy neki ha már egy hónapja a "nyakadon lóg", úgy is menne utánad, és próbálná megmagyarázni a dolgokat, persze a végkimenetele úgy is ugyanaz lenne, mint ha két nap alatt letudnád az egészet. Ha nem akarod még választás elé állítani, szimplán csak kérdezd meg tőle hogy mik a tervei veled és a barátjával. Ebből már eltudod dönteni, hogy mi a leghelyesebb döntés, viszont ha kimondod azt, hogy baráti szinten sem tartasz rá igényt, akkor utána ezt tartsd is be, ne mászkálj el vele bulizni, ne beszélgessetek, ha keres ne válaszolj neki!


A 23 éves sráchoz viszont lenne egy kérdésem, remélem nem gond, csak hát mivel lány vagyok, és kerültem már hasonló helyzetbe én sem feltétlenül tudom hogy mikor helyes kinyögni, hogy párkapcsolatban élek. Jelenleg mondjuk ilyen problémám nincsen, illetve azt sem tudom hogy ez a csaj akivel kapcsolatban csalódtál mennyire ment messzire ami után szólt hogy van barátja, de úgy még is... Úgy kéne bemutatkozni, hogy szia xy vagyok, és foglalt? Volt hogy én is kellemetlen helyzetbe keveredtem amiért állítólag későn szóltam (pedig még csak nem is flörtölgettem az illetővel), viszont olyan is volt hogy szabályosan a képembe nevettek, mert túl hamar adtam az illető tudtára hogy mi a helyzet! :) (bocsi a kitérőért)


20/L

2011. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Válaszolok :)

Szóval, eme kérdés feltevése elvileg (és gyakorlatilag is) a fiú dolga. Természetesen nem úgy, hogy köszönésképp egy "Szia cica, van gazdád?" kaliberű szöveggel nyit az illető, hanem a későbbi beszélgetés során rákérdez. De sokszor nem is kell, mert a lányok jó része tudja, hogy nem beugrót keres a srác a másnapi pókerpartira, hanem "ismerkedni" akar, ezért burkoltan sokszor meg is válaszolják a kérdést. Például az "És merre fogsz nyaralni?" kérdésre azt mondja, hogy "A barátommal Horvátországban". De ha nem egyértelmű a dolog, akkor értelemszerűen rákérdezek.


Most jogosan merül fel Benned a kérdés, hogy akkor mégis hogy történhetett a korábban leírt történt?

Egyszerű, ha egy fiúhoz megy oda a lány, akkor a fiúnak eszébe sem jut, hogy a lány foglalt. Nekem se jutott eszembe, és a beszélgetések során se ejtett el még egy utalást sem. Sőt, azzal kiegészíteném, hogy korábban már feltűnt nekem ez a lány és mindig a barátnőivel volt, egyszer sem láttam egy fiúval sem, így még ez is rátett az "illúzióra" egy lapáttal (ki az, aki nem viszi a párját sose bulizni?!).


De legalább tanultam az esetből :)

2011. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A 2. bekezdés végén *történEt-et akartam írni
2011. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"Egyszerű, ha egy fiúhoz megy oda a lány, akkor a fiúnak eszébe sem jut, hogy a lány foglalt. Nekem se jutott eszembe, és a beszélgetések során se ejtett el még egy utalást sem. Sőt, azzal kiegészíteném, hogy korábban már feltűnt nekem ez a lány és mindig a barátnőivel volt, egyszer sem láttam egy fiúval sem, így még ez is rátett az "illúzióra" egy lapáttal (ki az, aki nem viszi a párját sose bulizni?!). "


Na én is pont ugyanígy jártam. Pontosan, és én is azt hittem, hogy azért jött oda hozzám, mert tetszettem neki és ismerkedni akar velem. Én is belestem ebbe a hibába..

2011. márc. 13. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!