Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátja van. De akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátja van. De akkor miért csinálja ezt? 23/F

Figyelt kérdés
Egy buliban megismerkedtem egy lánnyal. Már ott is ő kezdeményezett(odatáncolt hozzám). Ez több, mint egy hónapja történt. De kiderült, hogy van barátja. De a megismerkedésünk óta folyamatosan beszélünk. Mindig rámír amikor látja, hogy fent vagyok msnen és ilyenkor rengeteget beszélünk,kérdez, érdeklődik, többször volt, hogy délután 4-től hajnali 1-ig folyamatosan. Bulikban végig velem van, táncolunk, engedi, hogy fogdossam. De mit akarhat? Csak szórakozna vagy előkészíti a terepet, hogy szakíthasson a barátjával? Segítsetek!
2011. márc. 13. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit. Csak így érzi jól magát, buliban pedig mi más kell?

Voltam/vagyok én is ilyen helyzetben és értem miről beszélsz.

2011. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
csak játszik veled! nő..
2011. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
szórakozik, te is tedd azt! semmiképpen se szeress bele egy ilyen lányba-nőbe, mert nem érdemli meg. próbáld lefektetni, hátha összejön. de semmiképp se táplálj mély érzéseket iránta, az ilyenek nem arra valók.
2011. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést, mert mintha kezdenék beleszerertni és ezt akarom elkerülni. Csak akkor a barátjával miért viselkedik így?
2011. márc. 13. 12:14
 5/33 anonim ***** válasza:
A bulikon ott van a barátja is?
2011. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és egyetértek az utolsóval. Játssz Te is, csak nehogy beleszeress! Ez a kiscsaj nem való komoly kapcsolatra, csak némi "egészségügyi kirándulásra". Jó szórakozást!
2011. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs ott a barátja. :)
2011. márc. 13. 12:16
 8/33 anonim ***** válasza:

Az első 5 mondatot akár én is írhattam volna...

Én azzal zártam le magamban a dolgot, hogy az ilyen lányok csak az egójukat legyezgetik azzal, hogy flörtölnek más fiúkkal is, mert a lányoknak kell, hogy ne csak 1 férfi tartsa őket szépnek.

Néhány foglalt lány még rátesz egy lapáttal és "játszani" is szeret (legrosszabb fajta, szerintem ilyet fogtál ki) az újabb hódolóval, mert lehet, hogy a kapcsolatából (ideiglenesen) hiányzó izgalmakat így akarja pótolni. De ne ringasd magad illúziókba, ha választania kellene majd közted vagy a régi hapsija között, akkor gondolkodás nélkül(!) maradna a "jól bevált", régi mellett...


Bár, ha tényleg ilyen sokat beszéltek, akkor lehet, hogy terepet készít elő, mert a lányok szeretnek a "tutiból a tutiba ugrani". Szerintem, az lenne a legjobb, ha egyértelművé tennéd a szándékaidat, hogy te komolyabbat is szeretnél, nemcsak partizgatni és MSN-ezni vele, mert így őt is lépéskényszerbe hozod. Ha azt mondja, hogy ő csak "barátként" tekint rád, akkor hagyd a p.csába és mondd neki, hogy majd akkor keressen, ha tényleg akar valamit... Egy dolgot NE csinálj: sose teperj érte!

2011. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én is osztom a többiek véleményét (nőként). Pont az ilyen csajok miatt ítélik el a normális kapcsolatra vágyó fiatal nőket is... szórakozz csak vele, hátha megtanulja, hogy gáz amit művel.

Amennyiben viszont úgy érzed, hogy a te lelked is rámenne erre az egészre inkább hagyd. Legyen tartásod, ne elégedj meg egy második hellyel!

Megkérdezted már, hogy még is mit akar tőled, és mi a szándéka a jelenlegi barátjával?

20/L

2011. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

85%: igen szerintem is így van, hogy a nők szeretik a biztonságot. Ezért is az elején, hogy előkészíti a terepet, hogy ki tudjon lépni az előző kapcsolatából és jöjjön hozzám. De mostanában azt gondolom, hogy ha választania kellene maradna a jól bevált mellett. És most nem tudom, hogy mi van.....


20/L: nem, nem beszéltünk még erről, hogy mi a szándéka velem és mi van a barátjával. Tisztáznom kellene ugye ezeket a kérdéseket?


Most úgy gondolom, hogy rövidre kellene zárnom a dolgot. Kellek vagy sem!

2011. márc. 13. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!