Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől érzem eltompultnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzem eltompultnak a lelkemet?

Figyelt kérdés
Bármi történik nem érzek erős érzelmeket, csak tompán valamit. Szóval a legtöbb dolog hidegen hagy. Mitől van ez? Van egy srác aki felé kezdek valamit érezni, de több, mint valószínű, hogy ő csak barátként tekint rám. Én is szeretnék a barátságnál maradni mert kapcsolatot nem tudok vele elképzelni. Valószínűleg szerelmes valakibe, akit nem ismerek. Létezne, hogy emiatt vagyok ilyen tompa azóta? Ha vele beszélgetek viszont újra érzem, hogy élek. az is igaz, hogy nem nagyon mentem sehová mostanában. Ezt viszont ma este megoldom: D
2011. márc. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így érzek. mióta otthagyott egy pasi, minden dolgot semlegesnek érzek, főleg a jókat, a rosszak meg felerősödnek, bár azok is inkább a régi emlékek:(
2011. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kellenek a jó barátok, hogy rugdossanak. Persze nem a szó szoros értelmében. Én iszonyatosan szarul érzem magam ha valakinek mellettem valami baja van. Az ismerőseim egy része állandóan depressziós és utálom ezt az állapotot. Néha az őrületbe kergetem őket de ha végre ráveszem hogy kilépjenek a lakásból, akkor már el tudom feledtetni velük a gondokat.


Nekem sosem volt ilyen gondom, pedig többször elhagytak, meg más problémáim is voltak. De csak felfogás kérdése. Ha mindent megpróbálunk jó szemmel nézni, akkor sok minden problémánk megoldódik, és látjuk a kiutat. Ezt komolyan gondolom.

2011. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!