Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most örült vagy gáznak tart? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most örült vagy gáznak tart? :D

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, sosem volt még barátom (nem azért mert nem volt lehetőség, hanem mert én nem akartam :D) és még csak nem is csókolóztam xD Egy fiúval voltam randevúzni 1 hónapja és 16 évesen életemben először csókolóztam :D (JESZ)Elmondtam neki, hogy nekem ez volt az első. Ezt ő most gáznak tarthatja, vagy örült a fejének hogy olyat tett amit még más nem? :D Fiúk hogy élitek meg az ilyesmit? :D

Lehet hülye kérdés, de manapság már szűznek lenni is ciki xD De ez van :)


2011. márc. 11. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem akarsz szűz lenni akkor írj egy levelet:P
2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem tart szánalmasnak, örülhet az arcának, hogy sikerült egy olyan csajt megszereznie, aki nem adja magát könnyen. Az meg, hogy szűznek lenni "ciki" az egy baromság. :) Őrülhet a pasi hogy olyan vagy aki nem adja magát könnyen. Ja és hajrá! :))
2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem köszi jól van ez így :D Majd szépen szerelemmel a régi idők szerint :D Én már csak ilyen kis konzervatív vagyok :D
2011. márc. 11. 20:59
 4/14 anonim válasza:
@első Te sem vagy normális. :)
2011. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kell bántani mindig vannak próbálkozók :)
2011. márc. 11. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen csókolóztam először és osztálytársam meg azelőtt már minimum 50x...Azt hogy ő mit gondol azt mi nem tudhatjuk...
2011. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aranyos lány lehetsz, a srác pedig nem őrült, hanem mázlista :D Így már korrekt? (JESZ?:)


16/f

2011. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:P JESZ :) Örültem nagyon ennek a srácnak :) Remélem nem fog átverni :D De aranyos szerzet :))
2011. márc. 12. 00:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét nektek :)
2011. márc. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tenleg aranyos lany lehetsz :)


Es tenleg nem akarlak elszomoritani , de ezt szerintem te is tudod , hogy az elso szokott lenni a nagy csalodas es a szenvedes . Szamits erre is :) es tenleg csak ugymondtam mint egy jo barat :)


En nem vernelek at az biztos :D 17f

2011. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!