Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lányt elhívni randira, de sajnos csak facebookon keresztül tudnám, mert szerdáig no suli, és nem akarok addig várni(ígyis eleget vártam), száma nincs meg, szal marad fb... és nem tudom mit írjak. Vagyis tudom, csak kevésnek érzem, valamit hozzá kéne biggyeszteni sztem. Egyelőre csak ennyi van: Szia!Hétvégén van kedved eljönni valahová?
2011. márc. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szia!Hétvégén van kedved eljönni valahová?"

Ez jó lesz.

2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem szükséges túlspilázni a dolgot?
2011. márc. 11. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőséget ajánlanék.


1. lehetőség: Nem kell egyből így durr bele kezdeni, lehet chaten vagy üzenetben: Szia, hogy vagy, mit csinálsz, milyen napod volt ma, merre mész hétévégén, van szabadidőd,nincs kedved eljönni velem valahová esetleg? stb...A többi rád van bízva


2. lehetőség: szépen megfogalmazott üzi:


Szia! Hétvégén nincs semmi programom, de nincs kedvem egész nap itthon ülni, nem lenne kedved eljönni velem valahová, ha nincs programod?:) Nem árt a változatosság néha, egy séta mindenkinek jót tesz:) Tehát mit szólsz?:)

2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második lehetőség jól hangzik, jóval bővebb mint az én verzióm, és köszi mindkettőtöknek!
2011. márc. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!