Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel hívjak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel hívjak el egy lányt randira?

Figyelt kérdés
szia XY vagyok, nagyon bejössz nekem meghívhatlak egy kávézóba?
2010. ápr. 26. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Szia XY! Felszeretném hívni a figyelmed arra hogy, leborotváltam a hátam, és nem world of warcraftozok!
2010. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

1. ezt odatetted :DDDD

Amúgy igen bőven elég az hogy "nincsen kedved összefutni egy nyugis helyen?" vagy ilyesmi...

2010. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Semiyeln szöveggel se hívd!


Először is ismerd meg, egyáltalán tudod már a rendes nevét? Vagy köszöntök már egymásnak és beszéltetek már 10 percnél többet??


Úgy bírom amikor mindenki azt képzeli hogy ez is úgy megy mint a filmekbe hogy 2 perc alatt megismerkednek, 10 perc mulva meg már kefélnek, félóra mulva meg családjuk van és bazinagy házuk garázzsal...

2010. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos már arra nincs időm hogy megismerkedjek vele amúgy is én 8.os ő 7.es és nem egy társaságba járunk
2010. ápr. 26. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
uhh-.-
2010. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem pijálj be és akkor eszedbe jut valami jó fej szöveg h mivel hivd el:P
2010. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Mond azt, hogy meg akarod toszni!

Arra egyből ugranak a mai 13 évesek...!

Komolyan mondom xDDD

2010. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17.42, zseni vagy!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Szerintem ne mondd neki, hogy nagyon bejön neked. Inkább csak azt, hogy szeretnél megenni vele egy fagyit. Vagy a f*sz se tudja mi jön be egy 13 évesnek. És ha összejöttök, akkor tegyél meg valamit: legyél férfi és még 4 évig ne dugd meg, oké?

2010. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi msnen szoktuk, vagy csak odavágjuk, hogy jössz kerózni? meghivlak egy fagyira... vagy jössz kutyátsétáltatni? ennyi...csak lazán ;) nálunk ez mindig beválik...
2010. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 17:42-es vagyok.

Köszi szépen! ;DDD

2010. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!