Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felkérjem holnap párkapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkérjem holnap párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány akivel már smároltunk de nem volt több közöttünk mert volt pasija, viszont szakított a pasija vele és hát én beleszerettem és kevesebb a biztosnál hogy ő is belém, holnap hazakísérem, szerintetek megcsókoljam? Ha igen hogy? (2 puszi majd 1 szájra puszi vagy smároljam le?)

És utána szerintetek felkérhetem Facebookon párkapcsolatra vagy még ne siessek annyira?

Köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 10. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
h szépen mondjam a facebook legyen az utolsó ami most eszedbe jut...mert sztem ha összejöttök az már kur.ván mind1 lesz h mi van kint facen..am ha megvan a hangulat akk smárold le.
2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem élőben kérd, ne facebookon, az mekkora gáz már

És ne így jaj puszi puszi véletlen mellé mentet csinálj. Ha smárolsz, legyen rendes már, hogy tudja is mi van. Szóval ha a hangulat megvan, jól egymás szemébe néztetek, és elég közel vagytok, akkor csókold meg rendesen.

Aztán ha már élőben meg van beszélve, hogy összejöttetek, akkor facebookon el lehet mondani az ismerősöknek a bejelöléssel

2011. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor majd megkérdezem mikor lesz MSN és közbe a szemébe nézek majd megcsókolom, de hogy érted hogy "beszéljük meg hogy járunk" ?

Kérdezzem meg hogy járunk? Vagy hogy?

2011. márc. 10. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az, hogy: "Járnál-e velem?" vagy ilyesmi, hogy "Én komolyan érzek irántad, lennél a barátnőm?" jobban hangzik.
2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek akkora butaságok ám itt. Én eddig sosem kérdeztem meg a barátnőimtől, hogy "most akkor járunk?" vagy "járnál-e velem?" stb.stb.

És lesmárolni sem smároltam le egyiket sem az elején. Én hazakísérném, beszélgetnék vele végig és ha a kapuban megáll és nem egyből besiet akkor megkérdezném, hogy netán bemehetnék -e... Ha akar valamit akkor veszi a lapot, ha nem akkor is... Ilyen facebook meg msn meg smárolás.. Elég snassz.

Aztán ha bemehetsz hozzá akkor ott bent jól érzitek magatokat és megbeszéled vele, hogy máskor is összejöhetnétek így vagy akár elmehetnétek valamerre.. ÉS!!! Ha elbúcsúzásnál nehezen enged el akkor megpuszilhatod. Bár én még ettől is hanyatt dobnám magam, de sokaknak megy...

2011. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:44:

Az az igazság, hogy manapság a lányok szétparázzák maguk, hogy akkor most bejönnek, nem jönnek be a srácnak, amíg nem volt csók/nincs lebeszélve.

És meg kell mondjam, hogy ez sokszor rossz tapasztalatokból is adódik. Pl egy barátnőm mesélte, hogy egy srác aki tetszett neki, adta így az érdeklődés minden jelét, szal hívta helyekre, beszélgetett vele rengeteget, kereste a társaságát, kísérgette, mentek kézenfogva, sőt még csókolóztak is, szal szegény csaj már azt hitte a csóknál, hogy akkor most már járnak, mire a srác közölte, hogy neki csak szeretetigénye van, de nem akar tőle semmit, csak a barátja akar lenni...

Ezek után a csaj megfogadta, hogy soha többet nem veszi biztosra, hogy bejön egy srácnak, amíg nem volt csók, és meg nem beszélték, hogy járnak.

Amúgy 23:44, az én barátommal hasonlóan zajlódtak a dolgok, csak ő így elhívott valahová, szóval randizgattunk, rendesen udvarolt szépen. Az első csók se volt két több mint két hónapig. Ő se kérdezte, hogy járunk-e, vagy akarok-e, vagy bármi ilyesmi, csak úgy mentek maguktól a dolgok. Szegény barátnőim meg tövig rágták a körmük, amikor minden egyes alkalommal, amikor kérdezték, hogy járunk-e már, én csak annyit mondtam, hogy hát így nem lett kijelentve vagy megkérdezve. Engem egyáltalán nem zavart, de ők totál kész voltak, hogy miaz, hogy nincs megbeszélve.

Én meg kell, hogy mondjam, hogy az első randi (ami szintén nem volt kijelentve, hogy randi, de hát az volt, barátommal később megbeszélve bevallottuk, hogy másoknak mindketten azt mondtuk, hogy randira megyünk, szóval csak az volt mán, még ha nem is volt kimondva XD) után én már tudtam 100% biztosra, hogy mit érez, mert annyira egyszerű volt kiolvasni a szeméből meg az arcából, hogy mit érez, nem lehetett semmivel összetéveszteni.

De hát ezek a dolgok mindenkivel másak, mindenkinek máshogy jó. Amennyit a kérdező elmondott, én abból úgy ítéltem meg, hogy ő is meg a lány is jobban szeretné tisztázni, meg ugye ismerik egymást annyira, hogy csók ne legyen gáz (korábban is csókolóztak már). A facebookos bejelölést meg azért nem ajánlottam, mert szerintem nem túl személyes, és több esély van rá, hogy a csajnak nem tetszik, vagy jóval kevésbé tetszik minthogy a srác a szemébe mondja. Mert legyen már annyi mersze, hogy élőben megkérdezze, nah.

2011. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a facebookkal várj. Az majd ráér ha már pár hete együtt vagytok. Különben is két ember dolga, nem az egész világé. E mellett áll még az az érv is, hogy ha esetleg nem jön össze elég gáz lenne, hogy egyik héten kapcsolatban, másik héten egyedülálló. Mindenesetre drukkolok; )
2011. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi, hazakísértem de nem volt se hangulat és eléggé sietett be amitől 2-3 óráig elég szomorú voltam, mert ahogy észreveszem udvarol neki egy másik emberke is..
2011. márc. 11. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!