Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felkérjem táncolni? Vagy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkérjem táncolni? Vagy így teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit valójában nem is ismerek. Alattam jár egy évvel, de egyidősek vagyunk. Összesen egy közös óránk volt eddig, és nem is beszéltem vele többet nagyjából két szónál. El tudom képzelni, hogy a folyosón talán fel sem ismerne.


Viszont nagyon szimpatikus, okos és jó humora van (persze az alapján, ami eddig kiderült róla), ezért szeretném felkérni keringőre. Mondhatni utolsó pillanatban, mert vasárnap délután már próba van, és gyakorlatilag én vagyok az egyetlen lány, akinek nincs párja. Nem vagyok csúnya, sőt, sokszor mondják, hogy az évfolyam egyik legszebb lánya vagyok, de szerintem ez nem elég. Többen is felkértek már, de én hülye elég válogatós voltam és most fogalmam sincs, kivel táncoljak.


Szerintetek van esélyem?


2010. szept. 14. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, a lényeg kimaradt: szalagavatóról van szó. És én azt gondolom, hogy elég nagy szívesség valakitől azt kérni, hogy még két hónapon át minden héten járjon próbára.

A ruhakölcsönzést természetesen én fizetném neki.

2010. szept. 14. 20:35
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg, veszítenivalód nincs, és mivel azt mondod, hogy szép vagy, úgy vélem jó eséllyel indulsz:)
2010. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.:)

Nincs veszítenivalód.

2010. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan megkérdezheted!
2010. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!