Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék normális párkapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés
lehetőleg normális válaszok legyenek
2010. jún. 12. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy ne akard görcsösen. Ha nagyon szeretnél párt magadnak, akkor lehet, hogy találkozol valakivel aki "elvileg" megfelel és ezért belemész egy olyan kapcsolatba amibe nem kellene. Lazán kell kezelni az ügyet és a szerelem majd jön magától :).
2010. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiú/lány vagy? Merre laksz?

Egyébként nagy szerencsével :)

2010. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik próbáld megismerni.
2010. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2010. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiskunfélegyházán lakok egy aranyos néha hobortos, bolondos srác vagyok. Ha valaki meg akar ismerni írjon ide. 18 multam
2010. jún. 12. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:

hát egy biztos: NEM interneten keresztül!

de azt nem tudom hogy kéne próbálkozni..

2010. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem jön össze magától? az fail.akiknek összejön, azok olyan társaságban vannak, ami összehozza a párokat.mivel neked ilyenre esélyed sincs, ezért vársz.eröltetve ugy sem megy.ha nem fog sikerülni, akkor igy maradsz.ez az igazság.
2010. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezzel a problémával szerintem sokan küszködünk. Nem ismerlek, nem tudom, milyenek a körülményeid... de pl. ha esetleg továbbtanulsz vmi nagyvárosban, a suli már jó ismerkedési lehetőség.


A szórakozóhelyes ismerkedés nekem nem jött be annyira, és a netes ismerkedéstől is elment a kedvem, de azért érdemes kipróbálni, van, akinek ezek jöttek be. (Ez csak egy rossz személyes tapasztalat, attól még lehet jó, hogy nekem nem jött össze.)


Egyébként meg tényleg az a lényeg, hogy nem szabad görcsösen akarni, ja, és fejlesztgetni kell az önbizalmad, magadat kell szeretned, elfogadnod -- bármily közhelyesen hangzik is.

2010. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
iskolában aztán sokra lehet menni, ha szinte csak fiuk járnak az adott intézménybe/szakra.
2010. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!