Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miert intett ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert intett ma, amikor meglatott?

Figyelt kérdés

Mar tobb, mint negyed eve elmondtam egy sracnak, hogy tetszik. O nem mondott ra semmit. Az utobbi idoben azonban nagyon hideg volt velem. Minden lannyal kedves volt, csak velem nem; mindenkinek intett, ahogy meglatta oket, csak nekem nem. Ma azonban megtort a jeg, osszefutottunk es ahogy eszrevett, mar intett is; en pedig nem tudom hovatenni ezt.

Van, hogy kedves velem, elore koszon hangosan, melyen a szemembe nez; de van, amikor pedig eszre se vesz.


2011. márc. 10. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az összes csaj dobta valamilyen szinten...lerázta magáról :D ezzel azért vigyázz,lehet most nálad próbálkozik majd,hátha te nem rázod le ;)
2011. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, még sokat kell itt dolgoznod, hogy valami legyen ebből.
2011. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De en mar SEMMIT nem fogok erte tenni. Elmondtam neki, hogy tetszik; o akkor tudomast se vett rolam. Mar eltelt tobb, mint 4 honap es semmit nem tett annak erdekeben, hogy legyen kozottunk valami. Probaltam MSNre is felvenni, de o soha nem fogadott el. Ezek utan en mar nem csinalok semmit, ha en kell nyomuljak, az mar regen rossz.
2011. márc. 10. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én a saját anyám mellett elmegyek az utcán anélkül hogy meglátnám :D Nem csak erről van szó? :D
2011. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem ez annyit jelent, hogy ismer.. akit ismerünk annak köszönünk:)
2011. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!