Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom meglátott a legjobb haverjával amikor flörtöltünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
szerintem kulcsold imára a kezed, és kezdj el mentegetőzni!
2009. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is tagadd le a dolgot hat nm vagy semmi
2009. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
ÉS mit mondott a barátod rá??Hogyan flörtöltetek?Tehát mennyire estetek túlzásokba?
2009. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy bocs nem akar zavarni és elment. én meg utána és ha nem lép oda akkor smároltunk volna.
2009. febr. 22. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem lép, oda akkor smároltok?! Minek jársz vele akkor egyáltalán? Szerintem tegyétek ki a pontot, mielőtt még nagyobb haragban válnátok el.

Sok sikert.

2009. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

ásd el magad a föld alá!!! miért pont a legjobb barátjával kell kikezdened??? csincs elég pasi ezen a kib@szott földön a számodra??? ez olyan undorito amikor egy csaj ilyet csinál!!


szégyeld magad!!

2009. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

attól függ, mennyire volt durva a szitu.

Azt meg tüstént felejtsétek el, hogy "hogylehetszteilyensegg", mint ha ti sosem csinálnátok ilyesmit, kedves fiúk. Hagy ne soroljam, mikre nem vagytok képesek... Arcátlanul... Mindenki követ el hibákat, ki nagyobbat ki kisebbet, de senki sem különb. Nem kell egymást ócsárolni. Ez az oldal nem erről szól. És nem is a pontokról, szóval az sem hat meg, ha ezért lepontoztok.

Szerintem egy ilyen helyzetben a legjobb, ha elgondolkodsz rajta, hogy tényleg boldog vagy -e a pároddal, vagy csak a megszokás tart mellette. És az se forduljon meg a fejedben, hogy a legjobb haverja... Házi nyúlra nem lövünk! Ha a párod kell neked, akkor mutass megbánást - már ha van miért, szerintem egy kis flört még megbocsátható - és biztosítsd róla, hogy neked fontos ő, meg a kapcsolatotok. De ha nem vagy magadban biztos, akkor talán tényleg az a legtisztább, ha szakítotok.

Mindenesetre beszélj vele! Ne kezdj mentegetőzni, tárgyilagosan mondd el neki a történteket. És tedd hozzá azt is, hogy sajnálod.

Remélem, sikerül megoldani a dolgokat!

2009. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg nem kellett volna a legjobb barátjával flörtölni és akkor nem lennél ebben a helyzetben...senki sem kényszerített. Most már ne tagadd le, mert csak rosszabb lesz.
2009. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
ribanc
2009. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
htá nem kellet volna de ha már itt tartunk akkor a legjobb barátja is nagy haverja lehet ... legalábbis a mi "köreinkben" még azt is megkérdezzük hogy a volt csajával járhatunk-e nah de mind1 a témához hát már nem azért de 1 rib@nc vagy....
2009. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!