Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom meglátott a legjobb haverjával amikor flörtöltünk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
pffú te?!Sztem jobb lenne ha nem fájlítanád szegény csávó szívét!Hogy tehetted ezt?Szereted vagy nem ha nem miért jártok, ha igen miért kavarsz másokkal?!Ez durva!Persze mindenki követ el hibákat de ez buta-->te is az vagy!Haggyad békén sztem a pasit aztán mondjuk a "legjobb barátja" se mondja magát többször annak!összevalóak vagytok....pff
2009. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora egy görények válaszolnak ezen az oldalon, elég felháborító! Normálisan feltesznek egy kérdést, s mindenhol csak a kúrvázás meg a káromkodás megy. Én mindenkit megértek, de ha nem tudtok normálisan válaszolni, akkor inkább nem is kell!!! Ehhez mit szóltok??

És a kérdésre válaszolva: elég nehéz szitu. Szerintem lásd be magadnak, hogy nem szereted már a barátod vagyis valami nincs rendben az tuti. Egy kis flört, incselkedés még belefér egy kapcsolatba, de ha ebből csók lett volna (ha ugye nem lép közbe) akkor valami nincs rendben már köztetek a barátoddal. Gondold át, hogy igazán szereted e Őt! S ha nem, akkor szerintem még most vess neki véget, mielőtt eljutnál addig, hogy megcsalod.

2009. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én átélem ami most lejátszódik benned mert velem is történt hasonló. Attól függ,hogy megszokásból vagy-e együtt a barátoddal vagy mert komolyan szereted.. Gondolkozz el rajta és beszélgess el a legjobb haverjával, hogy ő miért csinálta ezt, esetleg érez-e valamit irántad?? Hidd el, ettől még nem vagy rossz ember! :) Fel a fejjel!
2009. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!