Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg akar vmit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar vmit vagy csak én hiszem azt? Van egy srác, akivel egy suliba jártunk és nagyon tetszik. Mielött elballagott akárhányszor meglátott mindig mosolygott volt, amikor direkt nekem is jött. *

Figyelt kérdés
*Az egyik b. nőm megkérdezte tőle, hogy mit gondol rólam, azt mondta, hogy kedves meg ari vagyok, de most nem akar senkivel járni.De ezek után sem úgy viselkedett, mint aki nem akar semmit (egy csajjal beszélgetett és közben meg velem szemezett) Felvettem msn-re, és amint feljött rögtön rámírt. De a suliban utána se beszéltünk, aztán elballagott. Az utolsó tanítási napon bejött a suliba, mert lehetett focizni a nap végén kimentünk az udvarra és ő is ott beszélgetett az egyik barátjával és egész végig engem néztek meg rólam beszéltek.Én már nem tudom, hogy mi van, és már nem tudom, hogy akar-e vmit. Csak arra szeretnék választ kapni, hogy vajon a srác mit akar, vagy akar-e vmit? És, hogy ha mégis mit tegyek?
2009. júl. 6. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos, ha ennyit bámul téged: tetszel neki. Várhatod hogy mikor fog ő lépni, vagy te is léphetsz az ismerkedéd irányába.
2009. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem msn-en mikor legközelebb beszéltek, tegyél célzásokat arra hogy bejön neked... és akkor ha veszi a lapot és tényleg bejössz neki, akkor elhív randira.


Sok sikert hozzá...:)

2009. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!