Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok, akiknek vékony pasijuk van:mit szólt hozzátok a barátotok amikor meglátott bikiniben és mit amikor meztelenül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiestek a szemei :) Persze mert tetszett neki. Am mit mondhatna? nyilván azért van velem mert szeret és tetszem neki :)
2010. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mit szólt volna?tudta mire számíthat.tetszett neki :P
2010. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mitszólhatna biztos látja naggyából milyen az alkatod:)NYUGI:D
2010. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom iszonyatosan sovány, én pedig teltkarcsú vagyok (nem a rengő hájú, hanem a "fognivalóan" nőies:P), és szerintem nem érte meglepetésként, amikor először meglátott ruha nélkül, mivel alapjáraton se zsákokban mászkálok, így lehetett valami fogalma az alakomrólXD De a látvány így is nagyon tetszett neki, rögtön nekem esett:D
2010. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kérlelt, hogy menjünk eg ystradra, de én nem akartam, mert szégyeltem magam. Ezt el is mondtam neki, hogy amúgy én nem vagyok vékony és biztosan nem fogok neki tetszeni stb. Akor ő felvilágosított, hogy attól még, hogy nem látott úgy, igenis eltud képzelni, mikor hozzámér, megsimít ruhán keresztül.


Azóta persze látott bikiniben és meztelenül is, természetesen tetszett neki nagyon, és azóta is tetszik. ;)

2010. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2010. jan. 31. 12:11
 7/15 A kérdező kommentje:
hát nem mindenkinek tetszenek az olyanok,akik szétesnek a soványságtól baszásnál...
2010. jan. 31. 13:35
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
32%
A dagadt csajok mindig ezzel a dumával jönnek, pedig amint leírtad nektek vékony,satnya pasijaitok vannak, tehát nektek is bejön ez férfiben!:)
2010. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

szó nincs róla! az én barátom nem vékony satnya, persze nem is zsírdisznó, de olyna jó hozzábujni, mert kis puha a pocija. szerintem amúgy is undorító egy bélgiliszta pasi. szerintem a nőknél is így van.


a minap szólt utánnam egy hapsi, hogy: az ilyenekbe legalább bele lehet marni


egyrészt elég paraszt, másrészt elgondolkodtató...


ja és nem vagyok 100kilós

2010. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

18:36

tök igazad van :D úgy bírom amikor a hájpacni csajok hőbörögnek hogy a vékony lányok rondák :D

el kellene gondolkozni, miért van olyan sok szingli dagadt csaj és miért van olyan sok kapcsolatban élő vékony lány ;D

2010. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!