Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg leszar, vagy hazudott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leszar, vagy hazudott? 17/L

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác..Azt hittem én is neki.

Megtudtam,hogy haverja járni akar velem,mondtam neki hogy csak barát..

Vele beszélgettem,és kitudódott hogy nekem a másik srác tetszik..A haverja visszamondta neki,amire azt mondta hogy leszarja..Egész nap kerültük egymást..Akárhányszor találkoztunk előtte is,elég bunkón viselkedett velem,és akkor is ilyen leszarom stílusa volt..Megtudtam,hogy ő azt hitte hogy nem bírom(egy ideig).

Erre ma rám írt hogy mi újság velem......

Ha ennyire leszarja a fejem,miért írt megint ??

Nem értem...

Segítsetek!Üdv, 17/L :)


2011. márc. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ki akar szúrni veled valahogy. Ne éld bele magad, ebből sok jó nem sül ki szerintem.


De azért bízom benne, hogy minden a lehető legjobban sikerül!


25N

2011. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne, ne, neeeeee...

Borzasztó!!!


Bocsi a kirohanásért, csak nosztalgikus érzéseket váltott ki bennem.


Ugyanez történt vele évekkel ezelőtt. Két haver közül szerelmes lettem az egyikbe annó, és mindkettőnek tetszettem... Szerinted melyik "mondott le" rólam? Hát persze, hogy az, amelyiket szerettem...:/

A legrosszabb pedig az volt, hogy a másik srác tudta, hogy nekem a barátja tetszik, és azt is tudta, hogy neki is tetszem, aztán össze-vissza elkezdett hazudozni. Velem elhitette, hogy leszar a fiú, vele meg elhitette, hogy szemét vagyok (mindenféle kitalált dolgokkal), így tényleg elkezdett kerülni.

Nagyon sok idő volt, míg kiszakadtunk ebből a szituból, és fény derült a dolgokra...

4 év kellett ahhoz, hogy megpróbáljuk együtt, de már késő volt... Nem működött...


Kérlek, tanulj a példámból, és lényegre törően, egyenesen tisztázd az egész szitut...:)

2011. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ixdecske ***** válasza:
Nem akarom elrontani a kedved de sztem ez egy olyan pali h "ha má teccek neki akk meghúzom" nem hiszem hogy nagyon akarna bármit is... vigyázz vele
2011. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krameri ***** válasza:
lehet, hogy csak fél, azért tesz úgy mintha leszrna. Én is ilyen vagyok. Szóval ha tetszik, ne hajtsd el, még jó sülhet ki belőle.
2011. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!