Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, én szeretem de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, én szeretem de ő leszar!?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szeretek egy srácot de ő nem is foglalkozik velem néha szoktunk dumálni de nagyon keveset. egyszer elprobáltam mondani neki de utána azt halgatam h ő nem szeret, és nem akarom elfelejteni(nem is tudnám).
2010. jan. 5. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress másikat
2010. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kor?? hagyd a francba.. nem érdemel akkor meg!!
2010. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága! Vagy magasra vagy alacsonyra tetted a mércét! Hidd el, ha leszarod, vagy lesz más, kaparva majd a küszöböd!!! :)
2010. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Fürödj meg!

A szar még frissen is, de több nap után még büdösebb lesz.

2010. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, 2 évet az életedből arra vesztegettél el, hogy légvárakat kergettél.
2010. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más srácokkal, őt meg felejtsd el. Ne pazarolj több időt az életedből rá. Ha eddig nem érdekelted, ezután se fogod. Másnak meg lehet tetszenél, csak nem kéne leragadni egy ponton.
2010. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
felejtős az arc. Ne pazarold a fiatal éveidet utópisztikus álmokra.
2010. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem h tudom mit érzel, én 4 évig voltam beleesve valakibe. Minden este írkáltunk, flort, stb. és mikor lek*rvázott(Mert megvédtem egy akkori legjobb haverom) egy évig nem beszéltunk, nem engedtem senkit se kozel magamhoz 4 évig.. bánom mint a Sz*rt de ez van... Most már túl jutottam rajta, de elkuldtem magamtol sok sok embert... szal nehéz lesz de juss túl rajta valahogy.. mert elszívja az életed :)
2010. jan. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnád elfelejteni? Tényleg? Akkor nem sok választásod maradt...orosz rulettet ismered?
2010. jan. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
asziszem orosz rulet...
2010. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!