Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! SOS! Met tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! SOS! Met tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki ma megkérdezte hogy járnánk-e.Én azt mondtam, hogy gondolkodnom kell rajta.És igazából ha csak rajtam múlna akkor egyből rábólintok az ajánlatra.De ha a barátnőim megtudják biztos, hogy azt fogják mondani, hogy fújj...És én nem akarom hogy az egész évfolyam rajtam röhögjön, vagy hogy a barátnőim megutáljanak...!!!Már megirtam az eggyik barátnőmnek de még nem érkezett válasz.Ez a fiú nem egy "álompasi" de nekem már 1 éve tetszik.Ti mit tennétek az én Helyzetemben?
2011. márc. 7. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

(a válaszokat nem olvastam el, ezért bocs hogyha már valaki leírta)

szóval. ha kis ribi bnöid vannak, akkor mond meg nekik, hogy te nem villogni akarsz a pasival, hanem csak szeretni akarod. és ennyi. ha nem értik meg, akkor tényleg ku*vák. :) keress mást, már én is jártam így.

ha tényleg tetszik, nem kéne másra hallgatnod.

csak a szívedre.


16L

2011. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, neked mi a jó, te mit szeretnél. Ha igaz barátok nem röhögnek ki, vagy ha egyszer ki is nevetnek, nem fognak gúnyolódni rajtad(:
2011. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan pasim, h nem volt vmi szépség, de mégis nekem bejött. 3 évig vele voltam.

am meg ha vki fikázza a másik pasiját mindig rászólok, h nem neked kell tetszenie.

ha neked tetszik, akkor sz*rj mindenki fejére.

2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A barátnőid??? hááát nem hiszem, h az ilyet annak lehet nevezni...

1. ilyet nem mond 1 igaz bnő, h fujj a pasid ilyen meg olyan, mivel nem akarnak megbántani

2. szard le

3. nem ők fognak vele járni, hanem te

4. picit irigyek v gonoszak, nem gondolod?


Hány éves vagy? ez engem is érdekelne...

"Van egy fiú aki ma megkérdezte hogy járnánk-e.Én azt mondtam, hogy gondolkodnom kell rajta."

naa ez viszont nagyon gyerekes


20/L

2011. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha ezek a lányok tényleg a barátnőid, akkor megértik, hogy te ezt a srácot szereted, vele lennél boldog.

Itt egyértelműen a szívre kell hallgatni, ami azt diktálja, hogy gyerünk, vágj bele.

Legrosszabb esetben kiderül a barátnőidről, hogy nem is igazi barátnőid, ha ez miatt kinevetnek, elpletykálják a dolgot.

Ez a te személyes dolgod, ami 2 emberre tartozik: Rád és a fiúra.

15/L

2011. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a helyedben adnék neki egy nagy puszit és mosolyogva azt mondanám, hogy igen :)
2011. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
13 vagyok...És ma reggel bejelentette hogy nem gondolja komolyan.Én meg közben este írtam neki egy levelet hogy igen...Ma délután megint megkérdezte, hogy áll- e még a tegnapi.Én azt mondtam hogy rajtad múlik hogy álljon e.És azt is odaírtam, hogy nem szeretem ha játszanak velem.Ha tényleg akarod akkor ez az utolsó esély mivel nem akarom hogy egy madzagon rángass magad után...Válasz még nem jött rá mivel el kellet jönnöm a suliból...
2011. márc. 8. 18:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mondta, hogy viccelt, mert azt hitte el fogod utasítani amiért még nem válaszoltál. Viszont tényleg ne hagyd, hogy rángasson. Beszéljétek meg, ha lehet élőben, ne neten keresztül. sok sikert!(:
2011. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ma meg már egy másik lánnyal karonfogva sétált...Mindegy...Az biztos hogy már nem tetszik...Kiábrándultam belőle.
2011. márc. 9. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!