Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! SOS! Met tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! SOS! Met tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki ma megkérdezte hogy járnánk-e.Én azt mondtam, hogy gondolkodnom kell rajta.És igazából ha csak rajtam múlna akkor egyből rábólintok az ajánlatra.De ha a barátnőim megtudják biztos, hogy azt fogják mondani, hogy fújj...És én nem akarom hogy az egész évfolyam rajtam röhögjön, vagy hogy a barátnőim megutáljanak...!!!Már megirtam az eggyik barátnőmnek de még nem érkezett válasz.Ez a fiú nem egy "álompasi" de nekem már 1 éve tetszik.Ti mit tennétek az én Helyzetemben?
2011. márc. 7. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezen ne gondolkodj. Hallgass a szívedre!
2011. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szerintem ha ennyire izgat mit gondolnak mások akkor felesleges járnod azzal a gyerekkel... döntsd el, hogy mi a fontosabb...
2011. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most akkor a barátnőidnek szeretnél párt találni vagy magadnak?

Ha eldöntötted, szóljál.

2011. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2011. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni hogy nem tetted meg." Szimplán ennyi. Próbáld meg vele, de ha jól kijöttök ne foglalkozz a barátnőiddel, ha ezért megutálnak akk nem igazi barátnők.
2011. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha azért utálnak meg mert egyből belemész vagy olyan fiúval jössz össze aki az ők szemében nem vonzó akkor velük van a probléma.Két ember szexuális kapcsolata csak rájuk tartozik.Ne hagyd hogy más álljon közétek ha mindketten együtt szeretnétek lenni.
2011. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
valami elírás történt...
2011. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mégse. én vagyok a hülye xDD
2011. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak arra vár, hogy rábólints! Ha tetszik neked, mire vársz? :) A barátnőid meg elfogadnak ha tényleg a barátaid. Rajta :) Én is ilyen helyzetben vagyok egy lánnyal, remélem összejövünk...
2011. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2011. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!