Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi kell ahhoz, hogy egy pasi jó legyen? Mit kell hozzá tennie hogy bejöjjön nektek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok akire azt mondjátok,hogy egész jó pasi..Kort kétnék..22f
2011. márc. 6. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00

Róla beszéltem, csak közbeírtak.

2011. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más jön be. Engem egy izmos hapsi nem nyűgöz le. Alapjáraton a magas sötétbarna haj sötétbarna szem, öltönyös aktatáskás erős testalkatú (szóval nem vékony, vannak párnácskái :) ) férfiak vonzanak, átlagban tényleg ők tetszenek nagyon. Ennek ellenére nap mint nap az egyik laza szőke hajú ismerősömmel álmodom, aki szöges ellentéte az elképzeléseimnek, de imádom őt, van benne valami megmagyarázhatatlan, miért ő a csúcs :)
2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem a magasabb, izmosabb, barna hajú barna szemű pasik tetszenek, arcra legyen kicsit helyes, de nem kell hogy tipikus álompasi legyen. Csak legyen jó kiállása,és valami ami megfog benne. Magabiztos, de nem egoista, és lehessen vele sokmindenről beszélni,a belső nálam nagyon fontos, ha valaki csak jól néz ki az nem elég:)
2011. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!