Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi kell ahhoz, hogy egy pasi jó legyen? Mit kell hozzá tennie hogy bejöjjön nektek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok akire azt mondjátok,hogy egész jó pasi..Kort kétnék..22f
2011. márc. 6. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

BOCSI!


Ilyen legyen:


[link]

2011. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ezt megmondom neked férfiként is.

jó megjelenés,jó szöveg,jó stílus,ismeretség,magabiztosság,tökösség,azt hirdesd,hogy csak az igazira vágysz.


nem utolsó szempontok még:siker a munkában,életben,ki vagy a sok madár szemében,pénz.


24/ff

2011. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen fontos az összkép, de én különösen figyelek a szemekre, és a humorérzék nem hátrány. 21/L
2011. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legelső pillanatban (ha rólam van szó) sokmindent nem tud tenni a pasi, mert én döntöm el, h. külsőleg tetszik vagy sem. Ha nem tetszik, akkor ha a fene fenét eszik is, és a feje tetejére áll akkor sem lesz köztünk semmi. Aztán ha külsőleg tetszik, akkor nézem hogyan viselkedik mondjuk másokkal. Nekem nagyon bejönnek a magabiztos srácok, nem a beképzeltek (!!!!), hanem akik egyenesen, kihúzva magukat magabiztosan járnak kelnek, minden egyes szavából mozdulatából sugárzik az, hogy ezer százalékig tisztában van saját magával, nem pörög, hanem kiegyensúlyozott, egyszerűen nagyszerű:D Pont attól lesz "tökéletes", hogy nem viszi túlzásba a dolgokat. Tudja mikor mit kell mondani a csajnak, amivel leveszi a lábáról. Így hirtelen ennyi, ha valami még eszembe jut írok.
2011. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy 17.48 írta, de nekem csak odáig, hogy "jó megjelenés,jó szöveg,jó stílus, magabiztosság,tökösség" még hozzátenném, hogy jó humor. A jó megjelenésen meg nem feltétlenül a testi adottságokat értem, hanem, hogy a testi adottságaihoz mérten legyen jó megjelenése.
2011. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet szerintem megfogadható választ adni. Nézz körül: micsoda párok vannak.
2011. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A legelső pillanatban (ha rólam van szó) sokmindent nem tud tenni a pasi, mert én döntöm el, h. külsőleg tetszik vagy sem. Ha nem tetszik, akkor ha a fene fenét eszik is, és a feje tetejére áll akkor sem lesz köztünk semmi"


Na látod kedves kérdező ezért nem ér semmit kinek ki a jó pasi, mert a nő dönti el ki jön be nem a férfi hogy ő kinek jöjjön be. Mivel minden nőnek más az ízlése így nem sok értelme van taktikázni vagy álarcot felvenni..kigyúrod magad, mert a nők...aztán pechedre a kiszemelt lány a vékony pasikat vagy éppen a macis pasikat szereti..buktad. Kopasz leszel, mert a nők azt szeretik( ez az általánosítás..a nők! valaki beszélt Mo össze nőjével és biztosan tudja, hogy minden nőnek..MINDEGYIKNEK a magas pasi jön be? vagy a vagány mittudomén motoros...esetleg a 21 éves korára bankelnök lett macsó jancsi havi 8 milla fizuval)


Minden nő más és mindegyiknek más az igénye ezért nem kell általánosítani. Ráadásul ki szerint ki a jó pasi?


Kati szerint? Zsuzsi szerint? Eszter szerint?

Kissé túlzás a sok baromság ami az oldalon is olvasható minden nőnek..blabla.


Ad önmagad aztán annyi.

2011. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pypus válasza:
PÉNZ!
2011. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18:00

Ez az, ez itt a lényeg.

2011. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló nem beszélt hülyeségeket, de azért tegyük hozzá, van egy "küszöb", egy minimum, ami alá nem szerencsés esni.

Ilyen például, ha valaki kancsal vagy nincsenek meg a fogai, esetleg az erkölcsi bizonyítványa ugrott, vagy ha rettentően gyerekes. Utóbbi a legrosszabb, mert hiába fiatalos, és helyes, ha tényleg gyerek, holott a személyijében már 22 éves...


Valamint sajnos a lányok azonnal abba a hibába esnek, hogy látnak egy fasziról 3 képet, és akkor már nem kell!

Pedig lehet, hogy tök jó srác, "cuki" hallgatni amikor beszél, vagy nézni, amikor 2 lánytól zavarba jön, amikor "megkell enni", olyan édesen próbálkozik egy lánynál.


De! mindaddig, amíg ezek a mai hülye tyúkok csak a helyes, a domináns, a népszerű fiúkra fognak bukni, addig soha nem tapasztalják meg, mi az a BOLDOGSÁG, mert nem egy pasi után mennek, hanem csak EGY ÁLMOT KERGETNEK, egy ideált, egy karaktert, melynek szakálla van, meg izma, meg jó mérete a lába közt.


Ismertem egy csajt, akinek udvarolt egy, nála 1 évvel fiatalabb fiú, majd egy idősebb, de csúnyább, egyikük még egy szál rózsát is vitt, de az se segített. A csaj végig egy elérhetetlen fiúba volt szerelmes, és nem tudta feldolgozni, hogy a pasinak nem kell. A csaj a vonat elé vetette magát.


21/F

2011. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!