Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? Tetszik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Tetszik!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy lány!

Kicsit félénk vagyok megmondani neki, beszélgettünk már MSN / Facebook

De nem arról csak elvoltunk ennyi!

Ő nem tud róla hogy tetszik nekem! És azt sem tudom h kedvel -e engem!

Mi tévő legyek? 13/F


2011. márc. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond meg neki.Semmiképp se az legyen a terved h "majd jókat dumálunk, barátkozunk és aztán valami kialakul" mert akkor a barátjának fog tekinteni es nem lesz az egeszböl semmi.


Ja és MERJ LÉPNI! Ez a legnehezebb, de hidd el, nem harap:) Ha pedig elhajt h nem akar töled semmit akkor később is pont ugyanez lenne a válasza, szóval semmi vesztenivalód nincs.

2011. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta szoktatok beszélgetni??

Ha max. 1-2 hónap akkor szerintem egyáltalán nembaj, ha nem beszéltetek még ilyenekről.

Célozgass rá, hogy tetszik neked.

Ha viszont elég régóta beszéltek "rendszeresen" akkor lehetsz egy kicsit nyomulósabb is.

Kérdezd meg tőle, hogy: amúgy hogy áll a fiúkkal? Tetszik e neki valaki. Ha nem mered akkor még mindig megkérheted valamelyik közös barátotokat, hogy kérdezzen rá ő.

Sok sikert. :)

14/L

2011. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem vele először!

Mert suli diszkóba láttam!

Felvettem Facebook és ennyi!

2011. márc. 6. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

-2. válaszoló

akkor nem kell parázni :D

viszont akkor nehogy megilyeszd azzal, hogy neked mennyire tetszik. :D (saját tapasztalat)


inkább 1 hétig (legalább) ismerkedjetek. :D

2011. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!