Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn van a legkevesebb kamus lány?

Figyelt kérdés

sajnos rengeteg kamus lány van egyes társkeresőkön, akik csak önbizalom növelésre használják azt.

melyiken van a legkevesebb ilyen lány?


légyszives ne töröljétek a kérdést mert nem a reklámokra vagyok kíváncsi csak tanácsokat kérek.

a paratlan.hu-n pl rengeteg kamus nick van.


2011. márc. 2. 22:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam, hogy 4 éves kapcsolatra sem vágyom. Nincs kedvem kalandozni, nem az időm akarom elütni, nem a környezetemnek akarok felvágni vagy bizonyítani, hogy értékes nő vagyok, nem az önbizalmam akarom helyrepofozni, nem az egóm akarom fényezni, nem az unalmam elűzni egy párkapcsolattal. Kb. ez a különbség a legtöbb ember hozzáállása és én köztem. Még csak nem is tudatosul bennük a viselkedésük mozgatórugója. Sok emberben ezek a vágyak vezetnek el oda, hogy belemenjenek-e egy párkapcsolatba. Hiszen a kívülállók ezerszer hamarabb megmondják, hogy ez nem fog örökké szólni. Gondolj csak azokra, akik ezen az oldalon kérnek segítséget, sokan ezek miatt kerültek olyan helyzetbe.
2011. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem, hogy ezt miért akarod nekem megmagyarázni?

ez a te magánügyed. nem tartozik rám...


én is komoly kapcsolatot keresek, csak belátom azt hogy ha nem működik a dolog hosszabb távon, akkor nem kínzom sem magam sem a lányt.


viszont ha te ennyire tudod, hogy ki lesz az aki a sírig melletted marad, javasolni tudom, hogy nyiss egy telefonjósdát, és ezzel hülyére fogod keresni magad!

2011. márc. 3. 19:27
 23/30 anonim ***** válasza:
Jah, bocs :) Én csak egy szemszöget akartam bemutatni, és ezt vittem végig a válaszaimban (végig rád válaszoltam). Mert lehet, hogy tévedsz, amikor azt állítod, annyi kamus ember van. És ha egyszer végig neked válaszoltam, miért mondod, hogy nem érdekel? :( De egyébként hidd el, hogy ha sokkal inkább a pszichológiára helyezed a hangsúlyt, akkor hamar ksizűröd azokat, akik neked nem megfelelőek hosszú távon. Ezt is csak jó szándékból írtam...
2011. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem akartalak megbántani :)

igen, már ki tudom szűrni azt hogy ki nem jó hosszútávra. de sajna elég "speciális" helyzetben vagyok a mai világban...


ettől függetlenül tényleg sok kamus van, aki egónövelésre használja :P

2011. márc. 3. 20:10
 25/30 anonim ***** válasza:
:) nincs gond. De nem akarok tovább offolni :)
2011. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A barátnőm is társkeresőn találta meg a párját,1 éve vannak együtt :) engem is rá akar venni,mert már kezd a helyzet kétségbeejtő lenni...:/

de beszélgetés alapján szerintem ki tudod szűrni a kamuzókat...

L/19

2011. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Utolsó! ebben teljesen igazad van,csak beszélgess és máris tudod kamus e vagy nem.De ha segitség kell szólj!!

33/N

2011. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
köszi. nagyjából én is ki tudom szűrni a kamusokat :) csak sz@rul esik ha az ember belefut egy ilyenbe
2011. márc. 4. 12:16
 29/30 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy én nő vagyok, de én is szórakozok már a társkereső oldalon.

Vannak prostik és vannak nők akik a komoly kapcsolatot akarnak, vannak akik lazát vagy leszbikusak. De nagyrészt szórakoznak!


A pasik nagy része k*urva, és szexkapcsolatra hajt, komolytalanok, beszólogatósak, vannak ronda kutyának sem kellő nyomulósak, akik évek óta párt keresnek.

Még annak idején leveleztem aránylag normális kinézetű, aránylag intelligens férfiakkal, de randi nem lett.

A nyomulós, nagyon csúnya balekok és fura arcok meg mindenképpen már találkozni akartak...

Szóval párt ne társkeresőn keressetek ha nők vagytok. Talán minden 100-dik normális, de én nem bízom meg bennük. Párszor ráfaragtam a sok fura alakra.

A komoly szándékú, normális helyes pasiknak megéri, találhatnak lányt.

2011. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
P A R O M . H U
2011. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!