Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn van a legkevesebb kamus lány?

Figyelt kérdés

sajnos rengeteg kamus lány van egyes társkeresőkön, akik csak önbizalom növelésre használják azt.

melyiken van a legkevesebb ilyen lány?


légyszives ne töröljétek a kérdést mert nem a reklámokra vagyok kíváncsi csak tanácsokat kérek.

a paratlan.hu-n pl rengeteg kamus nick van.


2011. márc. 2. 22:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? amúgy szerintem akárhol regisztrálsz mindenhol sok kamus ember van és ezt most nemtől függetlenül mondom. én lány vagyok én is gondolkodtam már hogy regisztrálok valahová de annyi a kamu hogy inkább nem is akarom megpróbálni.

17L

2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

igazad van.

a pasik csak szórakoznak fenn, a lányok pedig az önbizalmukat próbálják növelni.

am 22 vagyok

2011. márc. 2. 22:29
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
első vagyok: a lányok csak k.urvák akik fenn vannak a fiúk meg csak szexet akarnak sajnos. egyik fél sem akar komoly kapcsolatot. nagyon rossz ez így hogy hülyíteni járnak oda egymást.
2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
nem feltétlen krvák, mert nem mernek találkozni a fiúkkal, csak levelezni.
2011. márc. 2. 22:34
 5/30 anonim ***** válasza:
én a félmeztelen képeikre gondolok:/
2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
esetleg élőben nem lenne jobb ismerkedni mint neten? sztem több esélyed lenne (most én is inkább azt próbálom a net helyett)
2011. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

élőben? buszmegállóra meg ilyenekre gondolsz?


nem hinném hogy örülnének a lányok ha utazás közben zaklatnám őket... szórakozni meg nem szoktam járni.

(különben sem egy szórakozóhelyen szeretném megismerni a leendő barátnőmet)

2011. márc. 2. 22:42
 8/30 anonim ***** válasza:
az is igaz, de mondjuk egyetem, vagy baráti kör? nehéz dolog tudom én is szenvedek ettől.
2011. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hát.. én a páratlanon nagyon nagy szerelembe futottam bele... ha jönnie kell jönni fog. közhely, de így van!
2011. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

azok a kapcsolatok kikoptak sajnos. csak egy nagyon laza haveri kör van, de azon keresztül lehetetlen lenne ismerkedni.

ezért csak az internet maradt.

2011. márc. 2. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!