Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn van a legkevesebb kamus lány?

Figyelt kérdés

sajnos rengeteg kamus lány van egyes társkeresőkön, akik csak önbizalom növelésre használják azt.

melyiken van a legkevesebb ilyen lány?


légyszives ne töröljétek a kérdést mert nem a reklámokra vagyok kíváncsi csak tanácsokat kérek.

a paratlan.hu-n pl rengeteg kamus nick van.


2011. márc. 2. 22:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"első vagyok: a lányok csak k.urvák akik fenn vannak a fiúk meg csak szexet akarnak sajnos. egyik fél sem akar komoly kapcsolatot. nagyon rossz ez így hogy hülyíteni járnak oda egymást."

Azért tisztelet a kivételnek. Igaz én már nem lány vagyok, hanem nő, de társkeresőn találtam meg a párom 2 éve és imádjuk egymást. Vannak ott is olyanok, akik nem kamuzni mentek fel, hanem zárkózottak, félénkebbek, s ott könnyebb ismerkedni.

Én a parom.hu-n találtam meg.

Barátnőm most jött össze a paratlan.hu-n egy sráccal, aki tök rendes, aranyos és jól elvannak!

Viszont én sem értem sokan tényleg miért vannak fent ha nem igazán partnert keresnek? Miért jó szivatni a másikat?

Mégegyszer mondom: Tisztelet a kivételnek. Mint én. :)

2011. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit csináltok rosszul... nálam elenyésző mennyiség volt csak, aki ilyen okból írt, az összes többi komolyan gondolta. Nem szórakozásból írtak. Szerintem tényleg változtatni kellene valamin, én két társekeresőn is fent voltam, az egyiken két éven át, és szinte csak pozitív élményeim vannak. Az egyik a randihely.hu volt, a másik a parom.hu. Az utóbbinál mondjuk inkább találkoztam olyan problémával, mint a Tiéd is, Kérdező. Mondjuk én mindent úgy csináltam meg, hogy komolyan vegyék, és elég figyelemfelkeltő is legyen. Ez annyira nem vonzotta a kamus embereket.
2011. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Én is a páratlanon találtam meg a párom. :) Ráadásul kb. 2 hónap alatt és addig sem volt semmi rossz élményem. Ilyen csodálatos lány, mint a barátnőm nincs több a világon, de azért biztosan "maradtak" ott rendesek. :)


21f

2011. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

sziasztok.

én is fent vagyok a páratlan.hu oldalon,mégsem vagyok k.rva!!!

Vannak tisztességes lányok is szerintem.

2011. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan jött az hogy minden társkeresős lány krva...

ez egy baromság.

én csak azt mondtam hogy sajnos sok kamus nick van fenn, mindkét nemből.

2011. márc. 3. 14:28
 16/30 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor elmondom, hogy rólam sok tucat ember hiszi, hogy kamuból voltam fent az oldalon, mertnem lett belőle semmi, vagy egy visszautasító levelet küldtem, vagy néhány forduló után mondtam, hogy ez nem lenne jó. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbben ezt a következtetést vonták le. Főleg, hogy az egyik oldalon két éven át fent voltam. Pedig nem, csak én reálisan tudok gondolkozni, nem elég az, ha valaki jónak talál, és az sem, ha én őt. Nincs kedvem néhány hónapos, vagy egy-két-három-négy éves kapcsolatokhoz. Értelmetlen. Azt keresem, aki életem végéig elkísér. De mivel most vagyok 21 éves, ezt ki hiszi el nekem... Nem lehet, hogy sokszor csak rosszul reagáljátok le, vagy néha elkezdtek elméleteket gyártani, amiért "még mindig nem történt semmi", még mindig nem jutottál senkivel a randiig, vagy a párkapcsolatig?
2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

de, volt már jópár randim.

csak még nem találtam meg az igazit. akik meg bejönnének, azokkal nem jutottam el randiig...

2011. márc. 3. 18:33
 18/30 A kérdező kommentje:

és honnan tudod, hogy ki az aki életed végéig elkísér?

az aki az első randin megkéri a kezedet?


bocsi csak ez számomra olyan értelmetlen szöveg. hány olyan kapcsolatot ismertem már ahol gyereket meg közös jövőt terveztek és fél évig sem húzták ki egymás mellett...

2011. márc. 3. 18:36
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az, amit elkerülök. Nem vagyok romantikus, nem az érzelmeimre hallgatok, nem érdekel, hogy dicsérik a külsőm, nem érdekel, mennyire tudnák tisztelni a belsőm. Nem érdekel, hogy a csillagokat is lehozná az égről, nem érdekel, hogy családot szeretne velem. Az érdekel, hogy lesz-e ebből valami. Nagyon egyszerű erre rájönni, ha nem hülyeségeken gondolkozol, ha nem vakít el az első, vagy első néhány sikerélmény. Először azon gondolkozol, vajon tetszeni fogsz-e neki (bárcsak tetszenék), aztán azon, hogy megtartsd (olyan jó lenne vele, vajon akar még találkozni, milyen benyomása van eddig rólam?). Nem, ezeken nem elmélkedni kell, és nem vágyni rájuk, hanem megválaszolni, objektíven, érzelmeket levetkőzve, és akkor hamar kiderül. Persze akkor működik, ha teljesen tisztában vagy a jövőképeddel és a vágyaiddal, és sziklaszilárd jellemed van, ki vagy forrva, és e mellé keresel partnert. Hát így :)


Valószínűleg ezért sem vonzottam a kamus embereket, kereken, tisztán kleírtam, hogy mik az elvárásaim, és azt is, hogy ehhez képest én milyen vagyok. Egyedül a figyelemfelkeltős rész volt necces, mert azok ugye a képek voltak, és csak utána a profil többi része, de kellett, hogy rám találjanak. Öhm, azért a figyelemfelkeltőt ne keverjük a k.rvással :)

2011. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Attól pedig alapból nevethetnékem támad, ha valaki két év együttjárásnál előbb már elkezd komolyan foglalkozni a gondolattal, hogy ezzel az emberrel akarok családot. :D
2011. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!