Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miröl beszélgessünk h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszélgessünk h ne legyen kínos csend?

Figyelt kérdés
A hétvégén elöször fogok randizni egy fiuval. Már elöre izgulok h mi lesz ha bénázok vagy egyszerüen nem tudunk majd miröl beszélgetni... Ha már kérdezgettem a suliról meg a hobbijairól akkor utána mi legyen a téma? Nem akarom h ugy tünjön h az egész randit meg akarom szervezni elöre de jó lenne ha lennének tartalékaim ezekre az idökre mikor nem tudunk mit mondani.ötletek?
2011. márc. 2. 16:12
1 2 3
 11/21 capslock ***** válasza:
Nekem pont egy hete volt ez a problémám.Azon gondolkoztam,hogy mit mondjak és ezért lett csend,ahogy előttem is írta valaki.Miről beszélgess?Szerintem politikáról ne.Pl filmek,hobbik,zene.Mi ilyenekről beszélgettünk.Aztán jöttek a haverok baromságai,amiket megcsináltak..ezen is jókat nevettünk.Ne parázz ezen :)
2011. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek a klánháborúról. Megkérdezed, hogy mi a terve benne, milyen lesz a védelme, milyen lesz majd a támadófaluja, mikor fog foglalni, mennyi könnyűlovasa van a farmoláshoz, stb. stb...

Én erről órákat tudnék beszélni, persze csak azzal, aki játszik vele.

2011. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem vitasd meg vele a Cauchy-Bunyakovszkij-Schwarz egyenlőtlenség használatát skalárszorzatos térben.
2011. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


A végét bírom, jó ötlet.

2011. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a kutyáimról órákig tudnék beszélni...

17/F

2011. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha voltál kirándulni külfölödön, mit láttál, mit tapasztaltál, milyen volt, hovaszeretnél elmenni. Én erről órákat beszéltem első randin :D :)
2011. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jah és sikerült, fél éve vagyunk együtt :)
2011. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a hüvelygombáról!
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Páncsúrká ***** válasza:

inkább humorizálj :D csak ne mesélj neki vicceket -.-"

dicsérd meg a ruháját\haját, ha épp egyiksincs akkor a méreteit ;)

próbálj meg apró dolgon vitázni vele,de ne lényeges dolgon, hamár apróságon! nekem bevált ;)

2011. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!