Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miröl beszélgessünk h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszélgessünk h ne legyen kínos csend?

Figyelt kérdés
A hétvégén elöször fogok randizni egy fiuval. Már elöre izgulok h mi lesz ha bénázok vagy egyszerüen nem tudunk majd miröl beszélgetni... Ha már kérdezgettem a suliról meg a hobbijairól akkor utána mi legyen a téma? Nem akarom h ugy tünjön h az egész randit meg akarom szervezni elöre de jó lenne ha lennének tartalékaim ezekre az idökre mikor nem tudunk mit mondani.ötletek?
2011. márc. 2. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok :D
2011. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
filmek, vagy esetleg társadalmi témák, például vesd fel a líbiai helyzetet
2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

De nem is interjút készíteni mész.

Soha nem értettem, miért kell végigpofázni egy randit. A csend, nem föltétlenül kínos.

Neki ugyanolyan érzés hallgatni, mint neked, és fordítva. Ez, ideális esetben nem egy rossz érzés.

2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
poooont ugyanazt írta utolsó amit én is szerettem volna :)
2011. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindenről, ami veled kapcsolatos, vagy ami a srácot érdekli. Ha nem tudsz mit mondani, kérdezz! Beszélj bármiről, ami őt is érdekelheti, tedd kiváncsivá. Fog majd beszélni.
2011. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

beszélgessetek a politikáról. kire szavazott (volna)? mit gondol a hamburgeradóról? mit gondol a tegnap bejelentett átszervezésekről? támogatná-e az extra szavazati jogot? ha most lenne a választás, akkor kire szavazna? szerinte jó irányba halad-e az ország? kire fog szavazni 2014-ben?

beszélgethettek líbiáról is.

2011. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek politikáról, így jó eséllyel az első kínos csend előtt össze fogtok veszni. :-)

Azóta érzem jól magam egy randin, mióta nem félek. Nincs kínos csend, mert nem vagyok görcsös. Ha mégis bekövetkezne, akkor úgysem vagyok egymáshoz valók.

Én a hobbimról tudok beszélni 4 órát. Inkább kerülöm a témát, mert a végén még nem jut szóhoz a lány.

2011. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
A szófosás a férfiak dolga, meg az hogy megröhögtessen. Ebben az egyben tényleg erény, ha a férfi kezdeményez, ha már tökös, tudjon dolgokat irányítani. Nevettetni tudni kell, sok showder klub után megtanulja az ember előadni magát. Főleg ha sokat hülyéskedik az ember. amióta arra törekszem először, hogy nevettessek, azóta mennek jól a dolgok. Hiába vagyok kicsit duci. Nem jelenti azt, hogy reménytelen a helyzet :D
2011. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"A szófosás a férfiak dolga"


hát sztem ez pont fordítva van...

2011. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is annyira stresszeltem, meg jajj most mit mondjak, miről beszélgessek, aztán igy lett csend, h agyaltam.:| sztem probálj meg nem ezen gondolkodni jön magától, mert elkezdesz egy témáról beszélni és akk már annyi fele mehet a dolog. Amúgy az sem baj ha van néhány perc amikor nem beszéltek..:) Nálunk is így volt, nem folyamatosan de attól még jól éreztük magunkat. Csak néha amikor stresszelek (magamban:mit mondjak? mit mondjak?) olyankor rontom el... sztem.! :) L/16
2011. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!