Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme az olyan kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az olyan kezdődő kapcsolatnak, amivel kapcsolatban azt kérdezik itt, hogy miről beszélgessünk, mi legyen a téma?

Figyelt kérdés
Szerintem az már régen baj, ha már az ismerkedés során sincs közös téma. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha vkivel nincs közös témám, az az ember felejtős mert érdektelen számomra vagy nem szimpi az illető és terhes számomra a kapcsolat. Szerintem tök természetes, hogy aki igazán érdekel, azzal bármikor, bárhol, bármiről tudok beszélgetni.
2009. márc. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel teljesen egyetértek veled!!! de van olyan is amikor lenne miről beszélni, csak pl: én nem beszélek a barátnőmmel az F1-ről, mert biztos nem szereti, holott meg éppen hogy szokta nézni, ez azért van mert még nem ismerik egymást az illetők, és nem mernek semmiről beszélni, de vannak persze kivételek, mint mindig, akik egyfójtában csacsognak minden hülyeséget a csajuknak, vagy a csajok fordítva,..
2009. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején ha netán ilyen áll fent, akkor az azért van leginkább, mert fiatalok, és zavarban vannak nagyon is.

Olyankor meg köpni nyelni nem tudnak, és minél jobban agyalnak, hogy mit kéne feldobni témaként, annál nehezebb lesz bármit is mondani.

2009. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán ezért nem kéne a pisiseknek menőzni, hogy járok vkivel, mert ciki, hogy 14 évesen nem csókolóztam és nem volt párom...Aki érett egy kapcsolatra, az tudja mit csináljon.
2009. márc. 18. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű, egyetértek veled!


5 éve vagyunk együtt a nejemmel, de még ma is van olyan, hogy több órát beszélgetünk.

2009. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!