Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a mai világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a mai világban a lányok az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

jóképű vagyok,és amikor leszólítok egy lányt,vagy beszélgetek vele megfagynak.látom h tetszek nekik,de csendbe vannak,és nem tudják mi a helyzet.

miért van ez?


2011. márc. 1. 01:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Talán a 20-21 éves lányok nem a lazaságot és a mögötte rejlő félszegséget, önbizalomhiányt kedvelik, hanem a határozottságot.

Én is azt mondom, hogy nem jó a technikád, túlságosan nyomulós lehetsz. És azt hiszed, neked van igazad. Mert itt próbálnak segíteni, tanácsokat adni, de te azt hangoztatod, hogy minden oké veled... Figyelsz te a másikra fiatalember?

Érdekel egyáltalán mit kérdeznek tőled vissza a lányok, vagy csak lököd a vicces dumát nekik?

Ne az idősebbektől tanulj, nagymamád biztos azt akarja, hogy mindig menj fel hozzá és edd meg amit főz, pedig a mai lányok nem azt értékelik, hogy te mindig a nagymamádhoz jársz...

Tarts önismeretet, és légy önmagad. Sok sikert!

2011. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 napietus ***** válasza:
az is lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz. pl. utcán persze, hogy nem ismerkednek, annyi rossz dolgot lehet hallani. tudod: "ne állj szóba idegennel".
2011. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
értem miket írtok,de szerintem nem ezzel van a gond.ha valakivel beszélgetek még jó,hogy odafigyelek arra amit mond.
2011. márc. 1. 09:36
 14/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg így!

http://www.youtube.com/watch?v=e8EXVbMu2GA&feature=related

Nem kell kiselőadást tartani nekik.Az ráér később.

2011. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ilyen jellegű gondjaim nincsenek.nem érted a problémát.de így,h nem láttál és nem ismersz nem véleményezem a videót inkább.
2011. márc. 1. 10:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Oké, a gond biztosan nem azzal van, hogy nem érettek, nem műveltek, stb. Vagy az van, amit írtam, hogy nem tudnak mit kezdeni veled a kisugárzásod miatt, vagy rosszul kommunikálod le magad, vagy hülye libákat szúrsz ki... Kicsit olyan nekem, mintha le akarnád szólni ezt a korosztályt, ami igazságtalan lenne (21 vagyok...).
2011. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
remélem nincs igazad.megpróbálom másképp,és majd meglátom.
2011. márc. 2. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!