Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem félre az egyébké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem félre az egyébként felesleges féltékenykedést? Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársammal egész jól összebarátkoztunk, már a kedvenc könyvét is ideadta, persze körülbelül ötször elmondta, hogy nagyon vigyázzak rá, mert imádja. Ha szeret, magamért szeret. Mégis féltékenykedek ha más lányokkal is beszélget. Miért van ez? Szeretném elmélyíteni ezt a barátságot legjobb barátság szintjére, mert tényleg nagyoon kedvelem, és hozzá hasonló emberrel még életemben nem találkoztam. tanács?
2011. febr. 28. 23:04
 1/7 tsz-tag ***** válasza:
100%
te szerelmes vagy!
2011. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaajj: S lehet, hogy most kezd alakulni bennem is valami. Csak két bökkenő van az egyik, hogy kicsit alacsonyabb tőlem (2-3cm) és osztálytársam. Már egyszer megjártam az osztálytársammal..meg hát..kiderül egy idő után, hogy mi lesz. Most szeretném ha a legjobb barátom lenne, odadőlhetnék hozzá, beszélgethetnénk. Jó lenne tudni, hogy ő mit gondol.
2011. febr. 28. 23:20
 3/7 tsz-tag ***** válasza:
hmm ez tuti szerelem lesz így...ha már ilyen testiségeket kívánsz meg féltékenykedsz...különben meg a 2-3 centi miért zavar? azt észre sem lehet venni...kivétel ha magassarkúban jársz de az nem mindennapi dolog.Próba cseresznye...ha jó barátok vagytok bármit megtudtok dumálni még
2011. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is ez a gondom, hanem osztálytársam. Idén már volt egy kavar egy másik osztálytársammal aki szerelmes volt belém, és azt hittem én is, de csak sajnálatból megszerettem, nem szerelem volt. Eléggé gáz lenne most meg vele kavarni. Nem akarok az osztály ribanca lenni: D Szerintem maradok a barátságnál, mélyítem a kapcsolatot, igyekszem megvívni a féltékenységgel, és ha netán lépne valamit(abban az esetben ha többet érezne irántam) Akkopr átbeszélném vele ezt az egészet. Ha össze is jövünk mindenképpen csak titokban lehetne az elején. Még ha jövőre kiderül az nem gond. A csókot viszont nem tudom elképzelni még vele. Viszont még soha nem is csókolóztam. NA előre látom ez érdekes menet lesz. Végül is ha a legjobb barátom lesz én azzal is jól járok. (itt is a féltékenység. én akarok a legjobb lány barátja lenni.)
2011. febr. 28. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hű de kíváncsi vagyok mi lesz a vége...:)

Ne érdekeljen mások mit gondolnak, azt tedd, ami jó NEKED.

2011. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tsz-tag ***** válasza:
nemtudom nekem ha kisebb koromba lett volna egy ilyen lánybarátom aki ennyire szeret stb...és tudnám róla hogy nem csókolózott stb és a helyedbe rajta gyakorolnék:D mire való a barátság ha nem ilyen kis segítségekre:D
2011. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
x D majd privátban írok nektek a történettel kapcsolatban ha lenne valami. Azt érzem, hogy valami kezdődik bennem, nem szerelem, de nem is közöny. Olyan szép szemei vannak. remélem ő is így érez. Ma háromszor-négszer egymásramosolyogtunk órán: D
2011. márc. 1. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!