Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyek neki valamit nőnapra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit nőnapra, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy én szeretem, de ő nem viszonozza.

Barátok vagyunk.

Szerintetek vegyek neki valamit,vagy ne?

Ha igen akkor mit? Vörös rózsa, csoki, vagy mit ?


2011. márc. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszonozza akkor szerintem inkább hagyd az egészet..
2011. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő, és busz után soha nem futunk, jegyezd meg.


De vehetsz pár szál virágot, és szétosztogathatod benn, az kedves (és hatásos) dolog. Hogy neki adsz-e, vagy nem, az meg legyen tényleg a véletlen műve. Az se baj, ha nem kap. Kicsit magába néz majd legalább....


23F

2011. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én csak neki vennék, mert nagyon szeretem. :$
2011. márc. 6. 16:10
 4/9 Norb66 ***** válasza:
A tényleg barátok vagytok és nem haverok, akkor vehetsz neki, de ne szívecskét vagy virágot, hanem inkább valami kedves apróságot.
2011. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem viszonozza az érzéseidet akkor tényleg hagyd a csudába.Csak az önbecsülésed fogja a kárát látni ha olyas valakit ajándékozol meg aki nem becsül téged.
2011. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szereted nagyon, ez nem fog a dolgokon változtatni. El kell kezdened kiszeretni belőle. Nehéz dolog, de nem lehetetlen.


És a nőnap MINDEN nőről szól. Másrészt könnyítene a felejtésen, ha nyitnál más lányok felé, amihez jó kezdet a virágosztogatás.


23F

2011. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább futsz utána, annál szánalmasabb leszel először neki, majd mindenki más számára. Sajnálom, ezt a nőt felejtsd el.
2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem viszonozza az érzéseidet, akkor ilyen szempontból felesleges, mert ettől nem fog megszeretni.

Viszont nem ciki, ha veszel neki, mert ez nem Valentin nap, hanem nőnap, aminek az alkalmából nyugodtan meg lehet köszönteni női barátot is. Én egy szál virágot, talán rózsát (vagy bármilyet, amit szeret) javasolnék, bár talán nem a vörös rózsát, ha csak nem kifejezetten az e kedvence, mert annak eléggé szerelmes vonatkozása van.

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
de azért kicsit el van szállva a lány magától, hogy te szemmel láthatóan meg vagy bolondulva érte, ő meg leszar.. lehetne kicsit normálisabb veled.
2011. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!